XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ на навчання у 2023 році без НМТ/ЗНО!
Дізнатись більше

Новаченко Тетяна Василівна

Новаченко Тетяна Василівна - доктор наук з державного управління, кандидат педагогічних наук, тренер-викладач, доцент.

Посада: професор кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.  

Сфера наукових інтересів: історія державотворення України, становлення та розвиток авторитету керівника в органах державної влади України, архетипіка в публічному управлінні, професійна самоорганізація державних службовців.

Наукові здобутки: авторка понад 110 наукових праць – монографічних, навчальних, навчально-методичних посібників, навчально-методичних та науково-довідкових матеріалів, а також наукових публікацїй, у періодичних виданнях, що включені до наукометричної бази Scopus.

Здійснює наукове керівництво та консультування у процесі підготовки магістерських робіт, кандидатських та докторських дисертацій. Членкиня спеціалізованої Вченої Ради «Публічне управління та адміністрування».

Практична діяльність: експертка з питань публічного управління та адміністрування, має значний досвід науково-педагогічної, консультативної та тренінгової практики щодо організації та проведення комунікативних заходів.

Учасниця міжнародних проєктів, конференцій, семінарів та програм академічної мобільності, зокрема: навчально-освітніх і дослідницьких заходів пятирічної співпраці (2016-2021рр.) Української та Французської шкіл архетипіки. У вересні 2021 р. була співорганізаторкою колоквіумів у Сорбонні (Париж) та виступила з доповіддю на тему: «Ідеал» керівника в публічному управлінні в контексті інноваційності епохи постмодерну», а також пройшла наукове стажування в Інституті соціології і антропології університету Монпельє-3 імені Поля Валері.

Переглядів: 12 200