Діяльність спеціалізованої вченої ради Д 26.861.06

Архів дисертацій
Новини та подіі

Персональний склад

Персональний склад спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук Д 26.861.06

Голова ради:

1. Савченко Віталій Анатолійович, д.т.н., професор, директор Навчально-наукового інституту захисту інформації, Державний університет телекомунікацій, спеціальність 05.13.21.

Заступник голови:

2. Гайдур Галина Іванівна, д.т.н., професор, завідувач кафедри, Державний університет телекомунікацій, спеціальність 05.13.21.

Вчений секретар:

3. Довженко Надія Михайлівна, к.т.н., доцент, доцент кафедри, Державний університет телекомунікацій, спеціальність 05.13.21.

Члени ради:

4. Толубко Володимир Борисович, д.т.н., професор, ректор, Державний університет телекомунікацій, спеціальність 05.13.21.

5. Ахрамович Володимир Миколайович, д.т.н., доцент, професор кафедри, Державний університет телекомунікацій, спеціальність 05.13.21.

6. Вишнівський Віктор Вікторович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, Державний університет телекомунікацій, спеціальність 05.13.21.

7. Ільїн Олег Юрійович, д.т.н., професор, професор кафедри, Державний університет телекомунікацій, спеціальність 05.13.21.

8. Кожухівський Андрій Дмитрович, д.т.н., професор, професор кафедри, Державний університет телекомунікацій, спеціальність 05.13.21.

9. Кузнецов Олександр Олександрович, д.т.н., професор, професор кафедри, Державний університет телекомунікацій, спеціальність 05.13.21.

10. Лаптєв Олександр Анатолійович, д.т.н., старший науковий співробітник, доцент кафедри, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність 05.13.21.

11. Мілов Олександр Володимирович, д.т.н., професор, професор кафедри, національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», спеціальність 05.13.21.

12. Радівілова Тамара Анатоліївна, д.т.н., професор, професор кафедри, Харківський національний університет радіоелектроніки, спеціальність 05.13.21.

13. Хорошко Володимир Олексійович, д.т.н., професор, професор кафедри, Національний авіаційний університет, спеціальність 05.13.21.