2016-2017 н.р

2015-2016 н.р.
2014-2015 н.р.

2016-2017 н.р

Одним із основних напрямів роботи кафедри «Документознавства та інформаційної діяльності» є робота зі студентами, що покликана сприяти створенню умов для зростання та розвитку кожної особистості. Викладачі кафедри прагнуть розкрити в студентах здатність творчо мислити й активно діяти.

КУРАТОРСТВО

Робота зі студентами є однозначним пріоритетом в роботі кафедри.Кафедра має широкий інструментарій для досягнення різнопланових виховних цілей: індивідуальні й групові зустрічі і бесіди зі студентами,знайомства з успішними представниками в обраній галузі, постійний зв’язок з батьками та багато іншого.

ЖИТТЯ ПОЗА АУДИТОРІЄЮ

Гармонійне життя людини неможливе без поєднання навчання й дозвілля. Викладачі кафедри докладають зусиль для організації цікавої й насиченої позааудиторної роботи. Студенти регулярно виїжджають на екскурсії, зустрічаються з представниками своєї майбутньої професії.

Студенти з радістю беруть участь у конкурсах краси, організовують свята, концерти, виставки.

Конкурс ЗОЛОТА КОРОНА

СТУДЕНТСЬКА ГАЗЕТА

Проект спрямований на практичне застосування умінь і навичок, отриманих на заняттях. Працюючи над кожним номером, студенти мають можливість зануритися в роботу фахівця зі зв’язків з громадськістю чи редактора, PR-ника чи журналіста, планувати й готувати контент видання, розподіляти між собою обов’язки, чітко виконувати поставлені завдання.

Студентське самоврядування

Приєднуйтеся до нас і переконайтеся, що наші студенти живуть активним і насиченим студентським життям!