Кафедра Комп'ютерних наук

Спрощений он-лайн курс Java-програмування
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Відгуки працедавців

Видавнича діяльність

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Всі значні видання підручників та монографій кафедри пов'язані з ім'ям В.К. Стеклова. Для студентів вищих навчальних закладів України за напрямом «Телекомунікації» випущено видавництвом «Техніка» системні підручники нового покоління, які задовольняють не лише студентів вищих навчальних закладів України, викладачів, науковців, але і багатотисячний склад фахівців галузі зв’язку.

Цикл підручників та монографій видано на високому науково-технічному та методичному рівні, що особливо важливо - враховано проблеми динамічного розвитку телекомунікаційних мереж у світі новітніх технологічних рішень:

• «Телекомунікаційні мережі», К.: Техніка, 2001р., 392с.;
  • «Системи автоматичного керування регульованими джерелами живлення підсилювачів», 2001р., 232с.;
  • «Проектування телекомунікаційних мереж», К.: Техніка, 2002р., 792с.;
  • «Основи управління мережами та послугами телекомунікацій», К,: Техніка, 2002. – 438 с.;
  • «Транспортні мережі та системи електрозв'язку », К.: Техніка, 2003р., 348с.;
  • «Системи фазової автопідстройки з диференційним зв'язком», К.: Техніка, 2003р., 328с.;
  • «Системи фазової автопідстройки в пристроях зв'язку», К.: Техніка, 2003р., 368с.;
  • «Транспортные сети и системы электросвязи. Системы мультиплексирования», К.: Техніка, 2003р., 350с.;
  • «Поштовий зв'язок», К.: Техніка, 2003р., 904с.;
  • «Оптимізація та моделювання пристроїв і систем зв'яку», К.: Техніка, 2004р., 576с.;
  • «Нові інформаційні технології: Транспортні мережі телекомунікацій», К.: Техніка, 2004р., 488с.;
  • «Сучасні системи управління в телекомунікаціях», К.: Техніка, 2005р., 400с.;
  • «Системи фазового автопідстроювання та синхронно-фазові демодулятори» К.: Техніка, 2006р., 288с.;
  • «Багатоканальні модеми в телекомунікаційних мережах»,Зв'язок .2006р., 149с.;
  • «Теорія електричного зв’язку» К.: Техніка, 2006., 552с.;
  • «Управління телекомунікаціями із застосуванням новітніх технологій» К.: Техніка, 2007р., 384 с.
  • Хорунжий О.І. Проектування тракту передачі даних. - Навчальний посібник підготовлено для самостійної роботи студентів вищих навчальних закладів. – Київ: ННІТІ ДУІКТ, 2009.–54с.
  • Сєрих С. О., Гайдур Г. І., Ільїн О.О. Удосконалення абонентських ліній телекомунікаційних мереж з використанням технології хDSL - Навчальний посібник підготовлено для самостійної роботи студентів вищих навчальних закладів. – Київ: ННІТІ ДУІКТ, 2012.–54с.
  • Щорічно на кафедрі за участю всіх викладачів видаються навчальні посібники з інноваційних технологій. Науково-педагогічний персонал кафедри багато працює над виданням посібників в електронному варіанті, що значно спрощує доступ до інформації студентам.
  • Сєрих С.О., Гайдур Г.І., Ільїн О.О. / Напрямки вдосконалення абонентських ліній телекомунікаційних мереж з використанням технології xDSL// Навчальний посібник. –  Київ. – 2013.- 40с.
  • Вишнівський В.В., Гніденко М.П., Гайдур Г.І., Ільїн О.О. / Організація дистанційного навчання. Створення електронних навчальних курсів та електронних тестів// Навчальний посібник. – Київ. – 2017.- 141с.
  • Гніденко М.П. , Гайдур Г.І., Сєрих С.О. / Пенрспективні  компоненти та засоби в інфокомунікаційних технологій // Навчальний посібник. – Київ. – 2017. – 180с
  • Ільїн О.О. Інформаційна технологія управління навчальним процесом у вищому навчальному закладі. Монографія. / О.О. Ільїн, М.П. Гніденко, Г.І. Гайдур, В.В. Вишнівський, А.П. Бондурчук. – К.: ПВП «ЗАДРУГА», 2017.  – 296 с.
  • Вишнівський В.В., Гніденко М.П., Гайдур Г.І., Сєрих С.О. /Методи та засоби комп’ютерних ІТ// Навчальний посібник. – Київ. – 2018. – 519с

• Гніденко М.П., Вишнівський В.В., Сєрих С.О., Зінченко О.В., Прокопов С.В. /Конвергентна мережна інфраструктура// Навчальний посібник. – Київ. – 2019. – 180с

• Гніденко М.П., Вишнівський В.В., Ільїн О.О. /Побудова SDN мереж// Навчальний посібник. – Київ. – 2019. – 163с

• Вишнівський В.В., Гніденко М.П., Василенко В.В., Зінченко О.В., Звенигородський О.С. Іщеряков С.М. Основи надійності та діагностики інформаційних систем - Навчальний посібник - Київ: Гуляєва В. М., 2020 - 185 с.

• Гніденко М.П., Ільїн О.О., Прокопов С.В., Сєрих С.О. Хмарні технології. Хмарна платформа OpenStack. – Навчальний посібник. – Київ: ДУТ, 2023. – 248 с.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе