XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій

Відгуки

Загальна інформація
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Інноваційний зміст навчання
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Партнери кафедри
Підготовка фахівців
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Дистанційне навчання
Публічне обговорення освітньо-професійних програм

Відгуки

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2023 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Телекомунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Telegram: (068) 219-50-50

Відеовідгуки студентів та випускників кафедри МВТВідгуки студентів


Мене звати Богдан, в 2018 році я поступив в Державний університет телекомунікацій, і ось вже з дня на день я буду бакалавром по спеціальності мобільні та відеоінформаційні технології. За весь період навчання я ні на секунду не пошкодував, що подав документи саме до цього ВУЗу. Тут я отримав усі ті знання, які потрібні фахівцю сфери телекомунікацій. Сам я з міста-супутника Рівненської АЕС. Наша станція завжди потребувала в кваліфікованих кадрах по ТК, тому і заробітна плата в інженерів - висока.

Тому я рахую, що університет мені дав чудову базу знань, яку я зможу використати та в своєму професійному житті, та шанс жити краще.


Мене звуть Евеліна. Я студентка 4 курсу Державного Університету Телекомунікацій кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій.

Через декілька днів я захищаю диплом і отримаю бакалавра.

Моя історія почалась доволі цікаво. І все студентське життя було різноманітним на емоції. Як кажуть "і смішно, і грішно"

Я вибрала цей університет, тому що бажала бути частиною телекомунікаційного світу в майбутньому. Моя бабуся та дідусь - інженери зв'язку та працювали на ХАЕС, саме вони мене підштовхнули остаточно до цього напрямку. Але коли я прийшла подавати документи, я вже не була впевнена у своєму рішенні. Дуже багато хлопців і лише я дівчинка на приймальній комісії, всі серйозні, а я з посмішкою і непорозуміння на обличчі.

Але надалі я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Особливо, коли на 2 курсі, 1 семестрі потрапила на роботу мрії за спеціальністю в міжнародну телекомунікаційну компанію. Тоді я прийшла звичайним тестувальником маршрутизацій, а зараз я Директор клієнтського сервісу, 4 команд. Тут мені знадобилися знання, які я отримала на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій для проходження співбесіди, а саме КМІ, Технічна англійська мова та БТМ дисципліни.

По своєму досвіду скажу, що університет це найкраще, що було в моєму житті. Пари, заліки, екзамени - це суцільний стрес (для мене), але яке ж круте відчуття, коли ти отримуєш 5. Студентське життя, студентська рада, візитка першокурсника, КВН - неповторний досвід і емоції від перемог та невдач.

Я щиро бажаю всім це відчути та прожити. І щиро бажаю вибрати саме цей університет, адже такий викладацький склад, практику, знання, я невпевнена, що можна знайти в іншому навчальному закладі. На кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій думають про вас і ваше майбутнє, вступіть і перевірте!


Я, Смолянець Владислав, чотири роки тому, переді мною встав вибір: куди поступати. На той момент, я не знав ким хочу бути, однак знав, що галузь телекомунікацій, мобільного зв’язку та відеоспостереження - це дуже перспективний напрямок. Тому, серед університетів для навчання, я без вагань обрав кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій  Державного університету телекомунікацій і ніскільки про це не шкодую. Цей університет є найкращим у своїй сфері та може стати вашим щасливим квитком у світле майбутнє! 

 

Я, Фадєєв Микита, вибрав даний університет через цікавлячу мене спеціальність - Мобільний зв'язок. Навчання в університеті цікаве і досить легке. Так само цей університет співпрацює з іменитими компаніями, що гарантує працевлаштування

 

 

Я поступила в ДУТ в цьому році на спеціальність Телекомунікації та радіотехніка. Подавала заяву в цей університет за порадою знайомої, яка вже вчиться на другому курсі. І я зовсім не шкодую, що зробила це. У ДУТі хороша матеріальна база, в коридорах і аудиторіях хороший ремонт, класні чуйні викладачі, пари проходять швидко і цікаво + на першому поверсі є IT-кафе, де все дуже смачно і недорого. Знаю багатьох студентів, які вже з 2-3 курсу працюють за фахом, тобто після закінчення ВНЗ є перспектива.

 

 

 

 

Я, студент першого курсу ДУТу, вибрав цей університет оскільки це - єдиний вищий навчальний заклад у сфері телекомунікацій, інформатизації та ІТ-технологій. Він співпрацює з академією “Cisco”, з єдиною в Україні академію “Hewlett-Packard” та іншими компаніями світового рівня.

 

 

 

ДУТ я обрав тому, що він є передовим серед IT вузів України, але це не єдина причина. Також в цьому вузі навчається безліч моїх друзів, які говорять, що я стану кваліфікованим спеціалістом, а не просто людиною з дипломом та без знань. Також на це вплинув той факт, що кожен може практикуватися на передовому обладнанні. Одже Державний Університет Телекомунікацій - мій вибір.

 

 

 

Я, Спіцин Михайло Ігорович, навчаюся на денній формі навчання в Державному Університеті Телекомунікацій. Коли розпочалась вступна кампанія, я зацікавився цим вузом, тому що він має найвищій рівень акредитації, в ньому була низька факультетів що зацікавили мене, про нього багато позитивних відгуків та відсутність у ньому корупції. Згодом я взнав, що в цьому ВУЗі навчаються мої друзі та після розпитувань в них про навчання вирішив вступити до нього.

 

 

 

Ось уже майже закінчився перший семестр мого навчання в Державному університеті телекомунікацій поки все подобається. Тут дають непогані знання, які так важливі в наш час. У викладачів хороший підхід до студента завжди допоможуть, пояснять; погані оцінки можна перездати і вийти на більш високі і т.д. Усередині дуже затишно, відчувається все та ж атмосфера рідної школи. Є прекрасний IT-кафетерій і Студцентр де можна чудово відпочити. Взагалі про вступ сюди я не шкодую і рекомендую іншим студентам приєднаються до нашої дружної сім’ї.

 

 

 

Я студент першого курсу Ігор Коваленко. Вчуся на факультеті Телекомунікацій. Дізнався про цей університет з інтернету. Вибрав я його так як мені сподобалася спеціалізація “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення” і мене приваблювала ця спеціалізація. Навчатися тут досить таки цікаво і легко.

 

 


Відгуки партнерів

Компанія “Віатек”

Наша компанія на українському ринку представляє системи безпеки і відеоспостереження провідних зарубіжних виробників. Сьогодні ми зберігаємо лідируючі позиції серед оптових постачальників, розширюючи асортимент продукції українськими брендами і пропонуючи кращі умови співпраці.

В минулому році ми уклали договір співробітництва з Державним університетом телекомунікацій.

За цей час ми встигли пересвідчитись у відповідальному ставленні викладачів кафедри МВТ до підготовки майбутніх спеціалістів.

Я неодноразово була присутня на практичних роботах, де студенти удосконалюють свої навички на обладнані HIKVISION від компанії “Віатек”.

Ми зацікавлені в високваліфікованих працівниках, які готує Державний університет телекомунікацій і бажаємо викладачам і студентам подальшого професійного росту.

З повагою, директор з розвитку бізнесу компанії “Віатек” Пащенко Тетяна

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

 • програм академічної мобільності;
 • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

 • на 2-му курсі – ознайомчої;
 • на 3-му курсі – виробничої;
 • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
 • Маркетинг;
 • Системний аналіз;
 • Публічне управління та адміністрування;
 • Інженерія програмного забезпечення;
 • Економіка;
 • Інформаційні системи та технології;
 • Комп’ютерні науки;
 • Мобільні та відеоінформаційні технології;
 • Штучний інтелект;
 • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
 • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (068) 219-50-50 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 136
тел. (044) 249-25-04

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 4 502