XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Комп'ютерної інженерії

Відгуки

Загальна інформація
Новини та подіі
Запрошуємо до навчання
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Освітні програми
Навчальні дисципліни
Науково-педагогічний склад
Партнери кафедри
Авторизовані курси Академії Cisco
Матеріальна база
Робота зі студентами
Наукова діяльність
Бібліотека
Підшефна школа
Вакансіі
Отримати консультацію
Контактна інформація
Дистанційне навчання
Відгуки працедавців

Відгуки

Відгуки студентів і випускників

Дуже задоволений начанням в ДУТі. Адекватні та розуміючі викладачі, обладнання та комп'ютерна техніка в лабораторіях у хорошому стані, в усіх лекційних аудиторіях встановлені проектори, що спрощує процес сприйняття нової інформації, багато цікавих університетських заходів. Особливо хочеться зазначити, що навчальна програма є дуже цікавою з різноманітними практичними та лабораторними заняттями, які будуть корисні при роботі за спеціальністю.

Герасименко Дмитро


Я как выпускник Государственного Университета Телекоммуникаций, хочу поблагодарить университет, за такие хорошие знания и возможности которые дали мне, а именно:

 1. Очень сильная материально-техническая база.
 2. Высококвалифицированные преподаватели, которые делятся своим опытом работы и учат тому, что требуют работодатели.
 3. Спасибо академии Cisco на кафедре Компьютерной инженерие за возможность прохождения курсов, которые очень ценатся работодателями.
 4. Преподователский состав кафедры КИ очень многому меня научил и устроил на перспективную работу в компанию Cisco.

Спасибо университету за такие знания и возможности. Никогда не буду жалеть, что поступил именно сюда.

Кузьменко Максим 


Навчався в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі Комп’ютерної інженерії, вийшов з університету з дипломом магістра та з реальними практичними навичками зі своєї спеціальності.

За роки навчання отримав багато потрібного для подальшого життя: знання на достатньо високому рівні, практичні навички на сучасному обладнанні, сертифікати міжнародного зразка від компанії Cisco, знайомства в сфері ІТ, участь в міжнародних конференціях та багато іншого, що на сьогоднішній день мені дуже допомагає не тільки в роботі, а й в житті!

Викладачі були вимогливі але людяні, до кожного могли знайти правильний підхід. Дисципліни викладались дійсно потрібні, а не як в інших закладах все до купи… Отже я пишаюсь, що навчався в Державному університеті телекомунікацій та отримав достойну, якісну освіту!!! Дякую!!!

Лисенко Владислав (закінчив ДУТ, працюю «ТРК Україна»)


Даний університет є цілком гарним вибором для тих, хто планує розвивати професійні навики в напрямі ІТ. Цьому сприяють бібліотека даного університету, викладачі-професіонали і звісно ж партнерські курси. Одні лише курси надають вам гарну теоретичну базу і деякі практичні навики, які ви пізніше закріплюєте і поліпшуєте разом з викладачами. Викладачі й справді є професіоналами, деякі з них не тільки гарно викладають свій предмет, а й розширюють кругозір студентів, проводячи різноманітні міні-заходи.   

Цюп’як  Н.І.


Відгуки партнерів

Коропорація “Cisco” висловлює подяку колективу Державного університету телекомунікацій за плідну співпрацю щодо підготовки ІТ-спеціалістів, які знаються на інноваційних технологіях та роблять вагомий внесок в цифровізацію України.

Проблема нестачі спеціалістів в галузі ІТ – одне з найактуальніших питань багатьох держав світу. Від кількості та якості спеціалістів залежить рівень цифровізації економіки, з яким безпосередньо пов’язаний успіх країни та добробут її громадян.

Ми сподіваємося, що співпраця між “Cisco” та Вашим навчальним закладом буде збагачена новими ідеями. Серед можливих майбутніх ініціатив ми бачимо співпрацю з викладання нових курсів з кібербезпеки та інтернету речей, а також спільні ініціативи для підвищення якості випускників коледжей та шкіл.

Бажаємо Вам та колективу Мережної Академії “Cisco” при Державному Університеті Телекомунікацій нових професійних звершень та чекаємо на подальше плідне співробітництво.  

З повагою, Голова представництва “Cisco Систем Менеджмент Б.В.” в Україні О.О. Боднар


Вже більше п’яти років на кафедрі Комп’ютерної інженерії відкрита Академія Cisco.

Компанія Cisco щиро дякує Вам за відповідальне ставлення до нашої співпраці в рамках Програми мережних академій Cisco!

Ваша Мережева Академія Cisco володіє ексклюзивними правами на проведення авторизованих навчальних курсів за технологіями Cisco. Вимоги до рівня кваліфікації викладачів і організації курсів зафіксовані в угоді Авторизованого партнера з навчання з компанією Cisco.

На сьогоднішній день грамотність в питаннях технології має безпрецедентно важливе значення, і корпорація Cisco з готовністю надає Вам знання і навички, необхідні для конкурентоспроможного фахівця в сфері IT-технологій.

Прийміть мої побажання подальших успіхів і розвитку.

З повагою, Олена Домотенко,
менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Азербайджані

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

 • програм академічної мобільності;
 • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

 • на 2-му курсі – ознайомчої;
 • на 3-му курсі – виробничої;
 • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
 • Маркетинг;
 • Системний аналіз;
 • Публічне управління та адміністрування;
 • Інженерія програмного забезпечення;
 • Економіка;
 • Інформаційні системи та технології;
 • Комп’ютерні науки;
 • Мобільні та відеоінформаційні технології;
 • Штучний інтелект;
 • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
 • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Комп'ютерної інженерії в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (098) 645-54-62 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, ауд. 206-207

Завідуюча кафедрою 
Поперешняк Світлана Володимирівна:  

Viber +38(066)786-47-34
Telegram +38(098)645-546-2
email: dut.kaf.ki@gmail.com

Новини

Всі новини
Переглядів: 4 097