Кафедра Енергоефективних технологій

Освітньо-професійні програми

Наукова діяльність

1. Коротка довідка

Наукова робота кафедри енергоефективних технологій організована у відповідності до основних документів, що регламентують діяльність вищих навчальних закладів України та підтримує міцні зв'язки з підприємствами галузі, що позитивно впливає на підготовку спеціалістів зв'язку та їх практичну діяльність на виробництві в умовах ринкових відносин.

Викладачі кафедри постійно приймають участь у НДР з проблем вищої школи на тему: "Організація самостійної роботи студентів", систематично публікують наукові статті, виступають з доповідями і повідомленнями на науково-теоретичних, науково-технічних семінарах, конференціях, методичних конференціях, на міжнародних науково-практичних конференціях.

2. Науково-педагогічний та науковий колектив кафедри

Науково-педагогічний та науковий колектив  кафедри складається з 5 співробітників:

• завідувача кафедри доктора технічних наук, СНС Трембовецького М.П.;
  • доцента кафедри кандидата технічних наук, доцента  Афанасьєва П. В.;
  • доцента кафедри кандидата технічних наук, доцента Бондаренка В.М.;
  • доцента кафедри Іваніченка Євгена Вікторовича.

3. Наукові школи

Наукова діяльність співробітників кафедри здійснюється в рамках двох наукових шкіл:

1. «Підвищення ефективності функціонування ключових підсилювально-перетворювальних систем інфокомунікаційного обладнання автономних об’єктів»;

2. «Аналіз і синтез інваріантних підсилювально-перетворювальних систем апаратних засобів телекомунікаційного обладнання».

Їх засновником був доктор технічних наук, професор Смирнов В.С., під час перебуванні на посаді завідуючого кафедрою радіоелектронних систем.

Суттєвий вклад в розвинення наукових ідей та їх практичне використання внесли  доцент кафедри кандидат технічних наук, доцент Афанасьєв П.В. та доцент кафедри кандидат технічних наук, доцент Власенко В.М.

4. Наукові гуртки

Професорсько-викладацьким складом кафедри Енергоефективних технологій організована робота у студентському науковому гуртку «АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ», в якому можуть брати участь як студенти всіх років навчання, так і учні 9-11 класів загально-освітніх шкіл, які мають здібності до наукової роботи.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе