XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Фізики

Видавнича діяльність

Загальна інформація
Викладацький і допоміжний склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Новини та подіі
Навчальна література
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Отримати консультацію
Освітні компоненти
Дистанційне навчання

Видавнича діяльність

Провідними викладачами кафедри з усіх дисциплін (фізики та фізики оптичного зв'язку), що викладаються на кафедрі, розроблені, з урахуванням модульної системи, робочі навчальні програми, фонди кваліфікаційних завдань, методичні рекомендації з практичних та лабораторних занять, методичні вказівки до самостійної роботи студентів, а також комплекси тестових завдань для поточного і результуючого контролю (залік, екзамен).

На кафедрі видано монографії та навчально-методичні посібники для самостійної роботи студентів як денної, так і заочної форми навчання. На даний момент викладачами кафедри фізики опубліковані наступні навчальні посібники та монографії:

  • Монографія "Effect of microwave and laser radiations on the parameters of semiconductor structures", І.Б. Єрмолович сумісно із співробітниками ІФН ім В.Є.Лашкарьова НАН України Київ, ІНТАС, 2002,189 с.
  • Навчальний посібник "Электронные приборы миллиметрового и субмиллиметрового диапазонов на основе нанотехнологий" / Олейник В.Ф., Булгач В.Л., Валяев В.В., Зоренко А.В., Миронов Д.В., Чайка В.Е. К.: ГУИКТ 2004, 251 с.
  • Монография "Электронные и квантовые приборы СВЧ и устройства на их основе" / Булгач В.Л., Кременецкая Я.А., Слободянюк П.В., Чайка В.Є.; Вид. "Аспект-Поліграф", Ніжин 2006, 135 с.
  • Редько Р.А., Гориня Л.М., Кременецька Я.А. Методичні вказівки до проведення лабораторних занять з курсу фізики. Частина І. // Київ, 2012, 36 с.
  • Редько Р.А., Гориня Л.М., Кременецька Я.А. Методичні вказівки до проведення лабораторних занять з курсу фізики. Частина ІІ. // Київ, 2012. -56 с.
  • Редько Р.А., Гориня Л.М., Кременецька Я.А. Методичні вказівки до проведення лабораторних занять з курсу фізики оптичного зв’язку.. // Київ, 2012. - 63 с.
  • Готуються до друку «Посібник.Фізика.Ч.1. (Автори Андреєва Н.О., Редько Р.А., Морозова С.В.), а також «Курс лекцій з фізики. Ч.1 (Автор Гориня Л.М.).
  • Підготовлені до друку и вже використовуються студентами Зошити для лабораторних робіт ч.1. для студентів інститутів Телекомунікацій, Захисту інформації  та  Інформаційних  технологій, у відповідності до Навчальних програм з фізики для цих інститутів.

Навчально-методичні посібники доповнюють i поглиблюють наявні підручники та навчальні посібники з фізики оптичного зв'язку та основ оптичних вимірювань і обробки результатів експерименту для вищих технічних навчальних закладів i мають прикладну спрямованість. Посібники призначені для надання теоретичних знань, вироблення практичних навичок дослідження, а також для розв'язування фізико-технологічних проблем оптоелектроніки та оптоелектронних систем. Вони корисні для активізації науково-дослідницької роботи студентів та аспірантів.

Щорічно викладачі кафедри публікують близько десятка статей та приймають участь в наукових конференціях.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 505
тeл. +38 
(044)249-25-95
каб. 513, 514 тел. 249-92-17

fizika@duikt.edu.ua

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит
Переглядів: 6 766