XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Викладацький склад

Загальна інформація
Навчальні дисципліни
Підготовка магістрів
Методична робота
Видавнича діяльність
Наукова діяльність
Матеріальна база
Робота із студентами
Партнери кафедри
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Дистанційне навчання
Відгуки про кафедру

Викладацький склад

Професорсько-викладацький склад кафедри - це відомі доктори технічних наук, кандидати технічних наук, спеціалісти галузі зв'язку - мають багаторічний педагогічний досвід, досконало володіють сучасною методикою викладання навчальних дисциплін.

ЗАЇКА ВІКТОР ФЕДОРОВИЧ

Завідуючий кафедрою,

Доктор технічних наук

Професор

ВЛАСОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Доктор технічних наук

Професор

Викладає дисципліни: "Проектування телекомунікаційних систем та мереж". Здійснює керівництво дипломними роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень "Спеціаліст", "Магістр". Приймає участь у Державній екзаменаційній комісії.

ГЕТМАНЕЦЬ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Кандидат технічних наук

Професор

Викладає дисципліну «Вступ до спеціальності». Здійснює наукове керівництво аспірантами.

Автор понад 30 наукових праць.

АНТОНЮК МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає дисципліну: "Телекомунікаційні системи передачі". Здійснює керівництво дипломними роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень "Бакалавр", "Магістр".

АФАНАСЬЄВ ПАВЛО ВАЛЕНТИНОВИЧ

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає навчальні дисципліни: «Електроживлення систем зв'язку», «Теорія електричних кіл та сигналів»

БОНДАРЕНКО ТАРАС ГРИГОРОВИЧ

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає дисципліни: «Технічна електродинаміка», веде курсове та дипломне проектування, бере участь у ДЕК.

Автор понад 40 наукових та методичних праць.

ВАРФОЛОМЕЄВА ОКСАНА ГРИГОРІВНА

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає дисципліни: "Теорія передачі сигналів в інфокомунікаційних мереж", "Телекомунікаційні системи передачі", "Телекомунікаційні системи та мережі наступного покоління". Здійснює керівництво дипломними роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень "Бакалавр", "Магістр". Приймає участь у Державній екзаменаційній комісії.

ДОМРАЧЕВА КАТЕРИНА ОЛЕКСІЇВНА

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає дисципліни: «Технічна експлуатація систем та мереж зв’язку», "Сенсорні мережи"

ГРАДОБОЄВА НЕЛЯ ВІКТОРІВНА

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає дисципліни: «Основи схемотехніки», «Метрологія, стандартизація, сертифікація та управління якістю»

ГРИНКЕВИЧ ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає дисципліни: "Управління телекомунікаційними системами і мережами", "Моніторинг телекомунікаційних мереж". Здійснює керівництво дипломними роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень "Бакалавр" та "Магістр". Приймає участь у Державній екзаменаційній комісії.

ІЩУК ІГОР ВІТАЛІЙОВИЧ

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає дисципліни: «Методи адаптивної обробки сигналів в радіоелектронних пристроях, системах та комплексах», «Основи теорії систем», «Проектування і технічна експлуатація радіоелектронних засобів і комплексів», веде дипломне проектування та рецензування. Участь у ДЕК.

ЛАВРІНЕЦЬ КОСТЯНТИН ГРИГОРОВИЧ

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає навчальну дисципліну: «Телекомунікаційні системи передачі». Керівництво дипломним проектуванням на освітньо-кваліфікаційні рівні «Бакалавр», «Спеціаліст»; магістерськими роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр», участь в ДЕК.

МАЛЮЖЕНКО МИХАЙЛО ВІТАЛІЙОВИЧ

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає дисципліни: «Адміністративне керування радіочастотним ресурсом», «Методи та технічні засоби радіомоніторингу», «Радіомоніторинг та пеленгування джерел радіовипромінювання», «Основи управління радіочастотним ресурсом», «Статистична радіотехніка».

МАРКОВ СЕРГІЙ ЮХИМОВИЧ

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає дисципліни: «Напрямні системи електричного та оптичного зв’язку», «Оптичні та перспективні проводові лінії зв'язку», «Елементи та пристрої фотонних систем зв'язку» бере участь у ДЕК.

Має понад 60 друкованих праць (наукових та методичних).

ТВЕРДОХЛІБ МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Кандидат технічних наук,

Професор

академік Української академії наук

Викладає навчальні дисципліни: «Основи технічної документації», «Інженерна та комп'ютерна графика»; керівництво дипломним проектуванням на освітньо-кваліфікаційні рівні «Бакалавр», «Спеціаліст»; магістерськими роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр»; участь в ДЕК

ЖУКОВА ОЛЕНА РОМУАЛЬДІВНА

Старший викладач

Викладає дисципліни: Іноземна мова (за фаховим спрямуванням) «Сигналізація та протоколи телекомунікаційних мереж», «Сучасні та перспективні системи мобільного зв’язку», «Системнийаналіз в інфокомунікаціях», здійснює наукове керівництво дипломних робіт та рецензування.

Має понад 30 наукових праць.

КРИЛОВ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

Старший викладач

Викладає дисципліни: «Телекомунікаційні оптичні технології», «Технічна електродинаміка», «Напрямні системи електричного та оптичного зв’язку », «Телекомунікаційні оптичні технології».

Здійснює наукове керівництво дипломних робіт та рецензування.

Має понад 10 друкованих праць (наукових та методичних).

ПРИДИБАЙЛО ОКСАНА БОРИСІВНА

Старший викладач

Викладає навчальну дисципліну "Основи програмування телекомунікаційних засобів"; керівництво дипломним проектуванням на освітньо-кваліфікаційному рівні "Бакалавр".

РОЩЕНКО МАКСИМ СЕРГІЙОВИЧ

Старший викладач

Викладає дисципліну: Іноземна мова (за фаховим спрямуванням)

ГРИГОРЕНКО ОЛЕНА ГРИГОРІВНА

Кандидат технічних наук

Доцент

Викладає дисципліну: "Основи мережних технологій", "Моделювання та оптимізація систем та мереж телекомунікацій". Здійснює керівництво дипломними роботами на освітньо-кваліфікаційний рівень "Бакалавр", "Магістр".

ДМИТРЕНКО ВОЛОДИМИР ВІТАЛІЙОВИЧ

Старший викладач

ЗАВІДУЮЧІ НАВЧАЛЬНИХ ЛАБОРАТОРІЙ

БРЕЗІЦЬКИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Завідувач навчальною лабораторією «Авторизований центр міжнародної промислової сертифікації Pearson VUE»

ЖИТЕЦЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Завідувач навчальною лабораторією «Дослідження MPLS мереж Watson Alcatel Lucent»

ПЕРЕПЕЛИЦЯ НАТАЛЯ ЛЕОНІДІВНА

Завідувач навчальною лабораторією «Juniper Networks Academic Alliance»

САНГУРСЬКА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Завідувач навчальною лабораторією «Оптичних та перспективних ліній зв'язку»

ІНЖЕНЕРИ КАФЕДРИ

МАРЧУК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

РИТЧЕНКО РУСЛАН ВІКТРОВИЧ

ФІЛЯКІН ДАНИЛО ЮРІЙОВИЧ

ЩЕГЛОВА ОЛЕНА АНДРІЇВНА

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

  • програм академічної мобільності;
  • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

  • на 2-му курсі – ознайомчої;
  • на 3-му курсі – виробничої;
  • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Маркетинг;
  • Системний аналіз;
  • Публічне управління та адміністрування;
  • Інженерія програмного забезпечення;
  • Економіка;
  • Інформаційні системи та технології;
  • Комп’ютерні науки;
  • Мобільні та відеоінформаційні технології;
  • Штучний інтелект;
  • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
  • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (063) 485-24-06 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись




Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 208
Тел. (044)249-25-83
E-mail: tsm.dut@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 42 862