Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Видавнича діяльність

Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Навчально-методична робота
Наукова діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Партнери кафедри
Поточні питання навчання
Працевлаштування
Запрошуємо до навчання
Підготовка магістрів
Освітньо-професійні програми
Відгуки студентів та роботодавців
Методичні рекомендації

Видавнича діяльність

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Науково-педагогічні працівники кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою розробляють та постійно оновлюють у відповідності з новітніми тенденціями у науці і техніці навчально-методичні матеріали, зокрема методичні рекомендації для підготовки до практичних та семінарських занять, самостійної роботи студентів, конспекти лекцій, комплекти кваліфікаційних завдань для поточного та підсумкового контролю знань студентів з навчальних дисциплін кафедри.  Викладачі кафедри широко застосовують технології надання студентам навчальних і методичних матеріалів в електронному вигляді.

На сторінці кафедри розміщена електронна бібліотека зі спеціалізації «Управління інформаційною безпекою», у якій містяться колекції навчально-методичної літератури (основної і додаткової відповідно до навчальних програм) з кожної навчальної дисципліни. Загальний обсяг електронної бібліотеки понад 130 видань, в тому числі конспекти лекцій, методичні рекомендації, навчальні посібники і підручники, авторами яких є викладачі кафедри.

Відповідно до індивідуального плану роботи кожен викладач здійснює підготовку до видання та оновлення підручників, навчальних посібників, курсів лекцій, завдань, екзаменаційних та інших навчально-методичних матеріалів.

Видавнича робота 2020 - 2023

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе