XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ на навчання у 2023 році без НМТ/ЗНО!
Дізнатись більше

Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Загальна інформація

Викладацький склад
Вступ 2023
Інноваційний зміст навчання
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Матеріальна база
Партнери кафедри
Робота із студентами
Відгуки студентів
Інформація по дипломам, курсовим роботам та практикам
Новини та подіі
Бібліотека
Контактна інформація
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Дистанційне навчання
Академічна доброчесність

Загальна інформація

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2023 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність -
найсучасніша спеціальність майбутнього мільйонера!

 Положення про кафедру Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності


Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями бакалавр та магістр зі спеціальності 076 - «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – найсучасніша та найбільш затребуваніша спеціальність бізнес-спрямування, що поєднує у собі спеціальні знання, уміння,  та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також ефективної біржової діяльності.

Коли ми говоримо про спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», то маємо на увазі, в першу чергу, широкі можливості, які відкриваються. Ця спеціальність дозволяє стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються.

Для підготовки фахівців за вищезгаданою спеціальністю важливим аспектом в процесі навчання студентів є формування у них теоретичних знань та практичних навичок у відповідності до вимог ринку праці й роботодавців, та, у відповідності до нової інноваційної Національної системи кваліфікацій.

Випускники спеціальності – конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже дана спеціальність має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій. 

Випускники спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" отримають ефективний спосіб здійснення своїх бажань, оскільки отримання прибутку з цінних паперів, правильне інвестування, витяг фінансової вигоди від коливань валютних курсів — це ефективний спосіб стати успішним в майбутньому, та реальний крок до заробітку свого першого мільйону. Адже майбутні мільйонери навчаються саме у нас.

 
 

Випускник спеціальності може бути затребуваний на (в): підприємствах будь-яких галузей економіки, форм власності та організаційно-правових форм господарювання; державній службі; товарній, фондовій та валютній  біржі; агентствах з реклами та маркетингових досліджень; кадрових агентствах; агентства з  нерухомості; сферах міжнародної торгівлі та туризму; інвестиційних компаніях; страхових компаніях; банківських та фінансово-кредитних установах; дилерських та брокерських компаніях; інвестиційні, трастові, майнові фондах; рекламні, інформаційні компанії; навчальних закладах.

ПІДПРИЄМЦІ – ЗАСНОВНИКИ ВЛАСНОЇ СПРАВИ ЗА БУДЬ-ЯКИМ ВИДОМ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 “ПІДПРИЄМНИЦТВО ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ”:
посилено вивчається  англійська мова, що дозволяє надати студентові мовні знання на рівні В2 для проведення перемовин, впевненого та вільного спілкування.
викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності володіють іноземною мовою, мають сертифікати рівня В2 зі знання англійської, що дозволяє їм викладати  фахові дисципліни за вибором студента англійською на 3-4 курсах
не менше 50% занять є практичними, тобто наш випускник вміє виконувати завдання та покладені на нього обов’язки  одразу після закінчення навчання в університеті

Тісна співпраця та взаємодія з партнерами кафедри, їх постійна участь у формуванні освітньої програми дозволяє вести підготовку наших студентів відповідно до професійних компетенцій, яких мають набути студенти в процесі навчання.

Партнерами кафедри чітко сформовані компетенції, яких має набути студент в результаті навчання, які є основою у формування компетентісного підходу підготовки фахівця і враховуються при складанні планів, а в подальшому вивченні освітніх компонент.

Проведення практик студентів проходить у компаніях-партнерах кафедри, що дозволяє вивчити та опанувати специфіку роботи на підприємствах на практиці й одночасно підвищити інтерес до навчання студентів.

Завдяки співпраці з компаніями-партнерами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Центром сертифікованого навчання ТОВ «ПРОКОМ» та ТОВ «М.Е.ДОК», наші студенти під час навчання отримують сертифікати, що порівняно з іншими закладами вищої освіти, дає можливість випускникам Державного університету телекомунікацій бути конкурентним на ринку праці та отримати перше високооплачуване робоче місце не тільки в Україні, а й в міжнародних компаніях

Кафедра має найсучасніше обладнання останнього покоління від компаній-партнерів, з якими укладено договори про співпрацю: ТОВ «М.Е.ДОК», ТОВ «Проком», Спілка автоматизаторів бізнесу, Торгово-промислова палата України, Союз бірж України, Українська фондова біржа. Це дозволяє нашим студентам оволодіти теоретичними знаннями та практичними вміннями й навиками роботи на престижних посадах.

Також фахівці-практики компаній-партнерів залучаються до навчального процесу, а саме:

  • керівник ЦСН «ПРОКОМ» - Столярчук Ірина Аркадіївна,
  • представник ТОВ «М.Е.ДОК» - Кім Артем Сергійович,
  • директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЮФК Ментор» - Грибінюков Ігор Петрович
 
 

Надання сучасних теоретичних знань, практичних вмінь та навиків для успішного здійснення підприємницької діяльності, відкриття та ведення власного бізнесу в умовах сучасних ринкових відносин, трейдингу, провадження торговельної діяльності нашим студентам забезпечується за рахунок викладання дисциплін на високопрофесійному рівні викладання професорько-викладацьким складом кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Викладачами кафедри активно провадиться науково-дослідна робота, яка посилює практичну вагомість та інформативність матеріалів, що надаються студентові, а результати їх досліджень знаходять висвітлення в монографіях, публікаціях у фахових національних і міжнародних виданнях, доповідаються на міжнародних та всеукраїнських конференціях, круглих столах, семінарах, а головне – використовуються для розвитку і посилення конкурентних переваг підприємствами та організаціями з якими співпрацює кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

 

Більшість викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності володіють іноземною мовою, п’ятеро мають сертифікати рівня В2 зі знання англійської, що дозволяє їм викладати фахові дисципліни за вибором студента англійською  на 3-4 курсах.

Для проведення практичних занять на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності створено навчальну лабораторію «Онлайн лабораторія бізнесу».

 
 
 

Завдяки наявності в лабораторії спеціалізованого програмного забезпечення 1С: Підприємство 8, BAS ERP, M.E.Doc, студенти на практиці опрацьовують: розробку бізнес-проєктів інноваційних ідей, діагностують результати фінансово-економічної діяльності суб’єктів господарювання, питання організації власної роботи та роботи команди, прийняття ефективних підприємницьких рішень на внутрішніх та зовнішніх ринках, застосування на практиці нормативно-правового регулювання та форми взаємодії суб’єктів ринкових відносин, опрацьовують навички систематизації документообігу та відпрацьовують схеми замовлень і купівель продукції та послуг.

Слід зазначити, що більше 50% занять є практичними, тобто наш випускник вміє виконувати завдання та покладені на нього обов’язки одразу після закінчення навчання в університеті.

Якщо Ви бажаєте навчатися інноваційно, бути фінансово незалежним і започаткувати власний бізнес, отримувати знання та навички, які сформують Вас компетентними, прогресивними, сучасними та затребуваними на ринку праці, то Ваш вибір – це підприємництво, торгівля та біржова діяльність!

 
 

 

Не втратьте можливість вступити на одну з найпрестижніших спеціальностей! 

Майбутні мільйонери навчаються тут!

Умови вступу на спеціальність

Вартість навчання : 23960 грн./рік

 

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

  • програм академічної мобільності;
  • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

  • на 2-му курсі – ознайомчої;
  • на 3-му курсі – виробничої;
  • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Маркетинг;
  • Системний аналіз;
  • Публічне управління та адміністрування;
  • Інженерія програмного забезпечення;
  • Економіка;
  • Інформаційні системи та технології;
  • Комп’ютерні науки;
  • Мобільні та відеоінформаційні технології;
  • Штучний інтелект;
  • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
  • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (050) 942 22 66 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись




Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 311, 312, 
тел. (044) 249-29-19

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 59 987