Кафедра Англійської мови

Запрошуємо до навчання
Електронні ресурси ОПП

Наукова діяльність

Наукова робота є важливим шляхом забезпечення покращення як змісту навчання іноземних мов, так і якості навчання.

Наукова діяльність організується і проводиться на виконання вимог існуючої нормативно-правової бази з врахуванням міжнародних стандартів.

Напрями наукової роботи:

• Виконання науково-дослідних робіт.
  • Підготовка навчальних посібників та підручників.
  • Публікація наукових статей у фахових виданнях.
  • Виступи на наукових конференціях і публікація тез доповідей.
  • Підготовка студентів до участі в студентських конференціях, олімпіадах.
  • Публікація на сайті університету (на сторінці кафедри Англійської мови) науково-методичних повідомлень з актуальних питань удосконалення навчання іноземних мов та ін.

ВИТЯГ зі списків науково-методичних праць НПП кафедри АМ

Янченко І. О.

1. Yanchenko Inna (2015) Motivational strategies in teaching foreign languages to adult learners / Inna Yanchenko // Industrial Technologies and Engineering / M.Auezov South Kazakhstan State University, 2015, pp. 503–506. (SCOPUS).
  2. Міжнародна наукова конференція «Над берегами вічної ріки»: темпоральний вимір літератури (Бердянськ, 24-25 вересня 2015 р.).
  3. International Conference of Industrial Technologies and Engineering (ICITE 2015) (Shymkent, Kazakhstan, October 30-31, 2015).

Бондаренко Ю. С.

1. Розвиток гармонійної особистості як необхідна умова формування свідомого громадянина держави у Платона//збірник тез IV Міжнародної наукової конференції «Prospects and achievements in applied and basic sciences», 9 – 12 лютого 2021 р., м. Будапешт, Угорщина. – С. 486 – 487.
  2. Філософське осмислення екологічних проблем у ноосфері В. І. Вернадського// збірник тез доповідей MATEC Web of Conferences Journal Міжнародної науково-практичної конференції «Стала транспортна система та морська логістика» 24 червня 2021 р. м. Батумі, Грузія. – С. 85 – 87. https://istsml-conf.ge/images/Workshop-ISTSML-2021_22.06_1.pdf
  3. Переваги, недоліки та перспективи дистанційного навчання студентів медико-біологічного напряму// збірник тез III Міжнародної науково-практичної конференції «Innovations and prospects of world science» 4 – 6 листопада 2021 р. м. Ванкувер, Канада. – С. 449 – 459.
  4. Environmental management as a guarantee of sustainable and safe development of world civilization/ Pechenizka S. S., Vysochanska T. M., Bondarenko Yu. S.// журнал «Наукові інновації та передові технології». Серія: «Економіка». – 2022 р. – Вип. № 1(3). – С. 71 – 80

Глуховська Н. А.

1. ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ ІНШОМОВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ) / Н.А. Глуховська// VІІI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми в системі освіти: «заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти» (17лютого 2022 року)-с.80-85
  2. Shortenings and Abbreviations in the Modern English language (based on the land management terminology) / Н.А.  Глуховська // Науковий вісник НУБіП (філологічні науки). – 2017. – №276 – С.60-64
  3. Shortenings and Abbreviations in the Modern English language (based on the information  terminology) / Н.А. Глуховська // ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ УКРАЇНА МІЖ СХОДОМ І ЗАХОДОМ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ (до150- річчя від дня народження Агатангела Кримського)  21-22 жовтня 2021 р, cт.36-38//зб. матеріалів міжнародної наук.-практ. конф., Київ, 21-22 жовтня 2021 р. – К., 2021. – 233 с.
  4. Комунікативний  підхід в навчанні  професійно-зоорієнтованого  мовлення студентів немовних факультетів університетів в умовах Євроінтеграції/ Н.А. Глуховська // Науковий вісник НУБіП (філологічні науки ). – 2017. – №272 – С.166-173
  5. Перекладацька  діяльність як складова фахової підготовки майбутніх філологів./  ЦІЛІ сталого розвитку третього  тисячоліття: виклики для університетів  наук  про життя: зб. наук. праць (за матеріалами Міжнародної науково-практичної конференції до120-річчя НУБіП України, Київ, 23-25травня  2018 р.). – К.: «Міленіум», 2018. – 406 с. С.81-83
  6. Навчання перекладу ,як  запорука підготовки  майбутніх фахівців./ Україна- Німеччина: Горизонти освіти і культури,:зб. наук. праць (за матеріалами Міжнародної науково-практичної конференції, Київ, 23-24листопада 2017 р.). – К.: «Міленіум», 2017. – 188 с. С.157-158.

Донцова О. С.

1. Концепт ДРУЖБА в українській фраземіці: лінгвокогнітивний та структурний аспекти. // Мовознавчий Вісник. Збірник наукових праць. Випуск 10. Черкаси, 2019, с.300 - 304.
  2. Національно-культурна специфіка концепту ДРУЖБА в англійській та українській мовних картинах світу. // Науковий вісник Волинського національного університету імені Лесі Українки. Луцьк 2019, с.178-182.
  3. Семантика та структура концептів в англійській та українській мовних картинах світу. // Матеріали IV Міжнародної наукової конференції "Пріоритети германського і романського мовознавства. 4-6 червня 2020р. Луцьк, 2020, с.345-347.
  4. Особливості концепту ДРУЖБА в англійській мовній картині світу. // Innovations and Prospects of World Science. Proceedings of the XIII International Scientific and Practical Conference. Vancouver, Canada 17-19 August 2022. Perfect Publishing. Vancouver, Canada 2022. Pp.239-247. ІSBN 978-1-4879-3794-             .
  5. Концепт в українській фраземіці. // Science and Innovation of Modern World. Proceedings of the 3-rd International scientific and practical conference. Cognum Publishing House. London, United Kingdom. 2022. Pp.598-604.
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе