Електронна платформа української мови

Автор:
Стежко С.О., Кондратенко Н.Ю., Марченко А.В.
Посібник
Запропонований навчальний посібник «Текстові завдання з української мови для іноземних слухачів Підготовчого відділення» (базовий рівень) – є складовою частиною навчального комплексу для іноземних слухачів підготовчого відділення, які вивчають українську мову з метою подальшого навчання у вищих навчальних закладах України. Навчальний посібник укладено відповідно до навчальної програми з української мови (для іноземних слухачів підготовчого відділення). Курс містить такі розмовні теми як: Знайомство. Спілкування. Місто. Їжа. Про себе. Моя сім’я. Моя квартира. Робочий день. Вихідний день. Вивчення іноземних мов. До кожної теми додається розширений словник; запитання до текстів; ілюстрації; таблиці для вивчення лексики української мови, а також типові вправи на закріплення теоретичних знань та комунікативних навичок. Іноземцям, які вивчають українську мову, стануть у нагоді тексти які вони перекладають з французької на українську мову, вправи, що передбачають самостійний пошук потрібної інформації в Інтернеті тощо.
Автор:
Стежко С.О., Кондратенко Н.Ю., Марченко А.В.
13.04 Мб
А.Є. Прилуцька, О.О. Карпенко, Н.І. Парафійник, О.В. Медведь
1.79 Мб
Посібник
Головною метою навчального посібника є розгляд функціонування документно-інформаційних інститутів на різних етапах розвитку суспільства, закономірності формування й функціонування документних потоків, масивів, фондів, інформаційних ресурсів, висвітлено основні технології надання інформаційних послуг в рамках сучасного стану інформаційної сфери України. Розглянуто специфіку роботи документознавця в інформаційних установах.
В.П. Головенкін
3.77 Мб
Підручник
Підручник підготовлено з урахуванням положень нового Закону України «Про вищу освіту» та інших нових матеріалів. Розглянуто основні проблеми сучасної педагогіки вищої школи України, що пов’язані з етапом її реформування та впровадження ідей Болонського процесу. Основну увагу приділено психологічним аспектам процесу пізнавальності діяльності студентів, практичним рекомендаціям щодо реалізації у навчальному процесі теоретичних положень дидактики, прикладним аспектам педагогічної кваліметрії. Для студентів закладів вищої освіти, які навчаються за програмами магістерської підготовки, та аспірантів. Може бути корисним для підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів.
Л. М. Калашнікова, О.А. Жерновникова
2.3 Мб
Посібник
У навчальному посібнику для магістрів, аспірантів розкрито основні модулі з курсу «Педагогіки вищої школи», який викладається в багатьох навчальних закладах. У таблицях і схемах представлено загальні питання педагогіки (предмет, завдання, система педагогічних наук, цілісний педагогічний процес, методологія і методи педагогічних досліджень), дидактику вищої школи, питання організації наукової і виховної роботи зі студентами.
Ж.В. Колоїз, Н.А. Березовська-Савчук
1.26 Мб
Посібник
У практикумі подано ряд практичних завдань (відповідно до навчальної плану та робочої програми), скерованих на вивчення української мови професійного спілкування в аспекті теорії стилів та культури мовлення. До кожного заняття запропоновано ті чи ті проблемні питання, які потребують осмислення, теоретичний довідник, що репрезентує потрактування найосновніших понять, які повинні розуміти студенти. Основні теоретичні відомості узагальнені й представлені у вигляді таблиць. Практична частина містить завдання, виконання яких допоможе студентам оволодіти культурою усного та писемного професійного мовлення. Актуалізація чинних літературних норм відбувається крізь призму культури документування офіційноділових текстів відповідних зразків. Окремий акцент зроблено на культурі усного професійного спілкування.
О.М. Максимець, А.Є. Адамович
2.78 Мб
Посібник
Практикум з української мови (за професійним спрямуванням) розроблено відповідно до робочої програми дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів денної форми навчання. Курс передбачає ознайомлення з мовним законодавством України, вивчення норм української літературної мови (орфографічних, пунктуаційних, лексичних, морфологічних, синтаксичних, стилістичних) у професійному спілкуванні, правил складання професійних документів, з’ясування особливостей усного професійного мовлення, особливостей використання лексики і фразеології в професійному спілкуванні, засвоєння відомостей про терміни, професіоналізми, номенклатурні назви, опанування основ науковотехнічного перекладу. Практикум призначений для студентів закладів вищої освіти та всіх, хто цікавиться діловим мовленням, дбає про підвищення своєї мовної культури.
Н.І.Зикун, І.В.Зайцева, О.П.Калита, Г.В.Скуратівська, А.К.Павлова
2.01 Мб
Посібник
У навчальному посібникові висвітлено основні теоретичні питання з предмета «Ділова українська мова», після кожної теми подано вправи для закріплення теоретичного матеріалу, укладання ділових паперів, запитання та тестові завдання для самоконтролю. У посібнику вміщено основні правила правопису, питання мовної культури, типові мовні звороти, словник юридичних термінів, латинську афористику. Запропоновано також тематику навчальних проектів, виконання яких сприятиме ефективному формуванню комунікативної компетентності майбутніх правників.
3.43 Мб
Книга
Правопис укладено відповідно до норм сучасної української літературної мови. Для студентів усіх спеціальностей.
Л.Т. Назаревич
1.36 Мб
Навчально-методична розробка
Зошит-практикум допоможе студентам систематично та ефективно готуватися до практичних занять, закріпити навички слововживання, удосконалити вміння коригувати синтаксичні конструкції, розвинути комунікативні здібності. Окрім того, його можна використовувати як візуальне супроводження під час лекцій.
Основні критерії пошуку
Назва, автор, рік випуску

Детальний пошук
Категорія, мова, тип документу