XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Комп'ютерних наук

Працевлаштування випускників

Вступнику
Загальна інформація
Науково-педагогічний персонал
Навчальні дисципліни бакалаврів
Навчальні дисципліни магістрів
Методична робота
ННЦ "Технологій HP"
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Контактна інформація
Новини та події
Бібліотека
Партнери кафедри
Відгуки випускників
Запрошуємо до навчання
Курси Hewlett Packard
Програми курсів Hewlett Packard
Подати заявку на курси Hewlett Packard
Набір на курси Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer
Спрощений он-лайн курс Java-програмування
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Дистанційне навчання
Відгуки працедавців

Працевлаштування випускників

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ СТУДЕНТІВ, ЯКІ ВИВЧАЛИ КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ

Наявність диплома про вищу освіту з комп'ютерних наук дає можливість обрати роботу в ІТ сфері, що добре оплачуються.

Що таке комп'ютерні науки?

Комп'ютери є частиною будь-якого аспекту життя. Від шопінгу до ігор та тренувань – зараз існують програми майже для всього. Всі ці системи були створені випускниками-фахівцями з комп'ютерних наук, які володіють знаннями обчислювальної техніки та програмного забезпечення. Незалежно від того, чи ви хочете працювати у великій корпорації, займаючись управлінням мережами та розробляючи програмне забезпечення, або стати наступним бізнесменом-мільярдером, освіта у сфері комп'ютерних наук дасть вам безліч можливостей.

Вчені-комп'ютерники розуміють основні принципи програмування та алгоритми. Вони використовують їх для розробки програмного забезпечення, комп'ютерних систем та мереж для задоволення потреб клієнтів та громадськості. Це область, що швидко розвивається, і існує постійний високий попит на талановитих випускників у сфері комп'ютерних наук. Задоволеність роботою в цій галузі висока, так само як і початкові зарплати, тому, якщо вам подобається вирішувати проблеми і у вас є логічне мислення, освіта в галузі комп'ютерних наук може стати початком гідної кар'єри.

Що вивчається на курсі комп'ютерних наук?

Освіта у сфері комп'ютерних наук структурована поетапно, починаючи з огляду основних принципів. У перший навчальний рік вивчаються модулі в таких областях, як обчислювальна теорія, програмування та алгоритми, розпізнавання образів, теорія систем та мереж. У міру просування курсу ви дізнаєтеся про різні спеціальності та навички широкого застосування, щоб стати привабливим працівником для майбутніх роботодавців. Модулями підвищеної складності є структури даних, шаблони та сигнали, навчання машин та розробка програмного продукту, штучний інтелект.

На старших курсах також буде робота в команді з іншими студентами для реалізації проектів. До навчального процесу залучаються наші партнери у промисловості та бізнесі, щоб студенти могли провести розробки для реального клієнта.

Також студенти проходять професійне стажування, де вони мають можливість попрацювати з фахівцями галузі. В кінці навчання студенти виконують кваліфікаційну роботу, в якій вони реалізують практичний проект в галузі ІТ.

Що варто вивчати у старшій школі, якщо хочу вивчати комп'ютерні науки?

Якщо ви хочете вивчати комп'ютерні науки в Державному університеті телекомунікацій, ви повинні виявляти креативність, старанність і мати гарні знання з інформатики. У багатьох наших абітурієнтів вже буде певний досвід роботи в цій галузі, отриманий до подання документів до університету, про що варто згадати в заявці.

Можливо, ви створили кілька простих програм вдома або, можливо, ви працювали над додатком для однієї з ваших улюблених ігор. Є багато ресурсів для домашніх програмістів-кодувальників, і якщо ви думаєте вступати до Державного університету телекомунікацій на спеціальність комп'ютерні науки, то добре було б спочатку щось спробувати самому. Інші навички, які будуть плюсом під час вступу – це вміння вирішувати проблеми, логічне мислення, увагу до деталей, здатність справлятися з труднощами під час роботи та робота в команді, здатність до самонавчання.

Де працевлаштовуються студенти, які вивчали комп'ютерні науки після закінчення навчання?

Практично всі підприємства покладаються на комп'ютерні системи, а великі компанії мають своїх власних ІТ-фахівців. Ви можете працювати в ІТ-відділі великих компаній з надання фінансових послуг, охорони здоров'я, виробництва, аерокосмічної, оборонної або урядової організації. Багато випускників створюють власні підприємства, це можуть бути компанії з розробки програмного забезпечення, що створюють черговий відмінний додаток або ігрова студія, що працює над наступною грою рівня AAA. Ви також можете знайти роботу у спеціалізованій ІТ-консалтинговій фірмі або у постачальника ІТ-послуг; найкращі випускники знаходять роботу в таких великих компаніях, як Google, Hewlett Packard Enterprise, Cisco, IBM, Ciklum, EPAM, SoftServe  та Евергрін Девелопмент,.

Талант у галузі комп'ютерних наук може призвести до несподіваних місць: провідні банки та компанії з надання фінансових послуг часто платять своїм комп'ютерним експертам шестизначну зарплату, щоб вони написали код, який дозволить їм бути на крок попереду своїх конкурентів. Національні розвідувальні служби завжди шукають найталановитіших випускників, щоб вони допомагали протистояти загрозам кіберзлочинності та тероризму. Комп'ютери настільки широко поширені в сучасному світі, що попит на випускників з навичками розуміння комп'ютерних систем та створення програмного забезпечення постійно продовжує зростати.

Які відомі люди вивчали комп'ютерні науки?

Відразу ж приходять на думку творець Facebook Марк Цукерберг або генеральний директор Google Ларрі Пейдж, які вивчали комп'ютерні науки.

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

 • програм академічної мобільності;
 • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

 • на 2-му курсі – ознайомчої;
 • на 3-му курсі – виробничої;
 • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
 • Маркетинг;
 • Системний аналіз;
 • Публічне управління та адміністрування;
 • Інженерія програмного забезпечення;
 • Економіка;
 • Інформаційні системи та технології;
 • Комп’ютерні науки;
 • Мобільні та відеоінформаційні технології;
 • Штучний інтелект;
 • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
 • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
На кафедрі Комп'ютерних наук впроваджено інноваційну організацію навчального процесу. Тому тут ви зможете отримати теоретичні знання та практичні навики за найпрестижнішою в світі ІТ спеціальністю Computer Science. Підтвердженням цього являється успішна акредитація освітніх програм бакалаврського та магістерського рівня у 2021 році. Програми акредитовані відповідно до 01.07.2026 року та 01.07.2027 року.
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Комп'ютерних наук в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (063) 47-47-924 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 214, 222
Тел. (044) 249–25–64
E-mail: dut_k_it@ukr.net

Навчальний сайт кафедри

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 1 686