ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ є провідним навчальним закладом України у галузі телекомунікацій.
Наш університет 5 квітня 2016 року став 49 навчальним закладом світу, що був прийнятий до складу Міжнародного союзу електрозв'язку та єдиним університетом України, який прийнятий до цієї організації (ITU) за усіма трьома секторами. Емблему Міжнародного союзу електрозв'язку ви можете бачити кожного разу у вестибюлі, біля емблеми університету.
Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкриває доступ до програм академічної мобільності, розвитку спільної науково-дослідної діяльності, участі у розробці міжнародних стандартів галузі телекомунікацій, що є запорукою інтеграції Університету в міжнародний освітній простір.
У 2019 році Університет за результатами освітньої діяльності рішенням Міністра освіти і науки України та Президента Національної академії педагогічних наук України нагороджено:
За останні роки наш університет показав динамічний розвиток в наданні високоякісних освітніх послуг, що відзначено роботодавцями та зростання зацікавленості до нашого університету зі сторони абітурієнтів. Так, набір на спеціальності нашого університету з кожним роком зростає.
Усі досягнення висвітлюються на сайті університету, який відмічений спеціалістами, як найбільш доступний та зручний для пошуку інформації.
Кількість унікальних відвідувань сайту університету сьогодні сягнуло майже мільйону, що свідчить про збільшення зацікавленості Університетом як з боку компаній, що працюють у галузі інформаційних технологій та телекомунікацій, так і з боку потенційних студентів.
В Університеті навчаються студенти з 23 країн світу: Азербайджан, Гамбія, Гана, Грузія, Єгипет, Ємен, Зімбабве, Індія, Ізраіль, Іран, Камерун, Китай, Конго, Лівія, Нігерія, Пакистан, Республіка Нігер, Росія, Судан, Туніс, Туреччина, Туркменістан, Узбекистан.
Переважна більшість компаній, які працюють в Україні і являються потенційними роботодавцями для випускників нашого Університету, є міжнародними. Аналізуючи їх вимоги до випускників нашого Університету, керівництво Університету прийшло до висновку, що потрібно забезпечити навчання студентів тому, що потрібно, і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенції компаній партнерів кафедр – потенційних роботодавців, теоретично і практично. Для цього в Університеті - розроблений інноваційний зміст навчання. Він включений в освітню програму кожної кафедри університету.
Для того, щоб студент повноцінно оволодів знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, в нашому Університеті навчання по спеціальності починається з 1-го курсу, а не з 3-го курсу, на відміну від інших університетів.
Заняття проводяться з урахуванням компетенцій компаній-партнерів кафедр. Половина занять проводиться практично на сучасному обладнанні останнього покоління, яке використовується компаніями - партнерами кафедр у своїй роботі. Це дозволяє студенту Університету оволодіти не тільки теоретичними знаннями, а й практичними уміннями і навиками, які необхідні для роботи в компаніях – партнерах кафедр.
При добросовісному навчанні наш студент стовідсотково отримає перше високооплачуване робоче місце!
На сьогоднішній день поглиблене вивчення англійської мови необхідно для успішного навчання, проходження співбесіди при працевлаштуванні, а після працевлаштування для якісного виконання службових обов’язків та подальшого кар’єрного росту.
Для цього в Університеті втілено посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання:
У світі прогресивними компаніями втілено в життя отримання тими, хто навчається, сертифікатів, які свідчать про їх відмінні теоретичні знання і практичні уміння та навики необхідні для роботи в даній компанії. Студента, який отримує такий сертифікат, дана компанія зобов’язана прийняти на роботу в любій країні світу де вона існує. Цей досвід ми втілили в програму підготовки студента нашого Університету.
Тільки в нашому Університеті для успішного працевлаштування на престижну високооплачувану роботу після закінчення Університету, в межах і поза межами навчального процесу, по всім спеціальностям і спеціалізаціям підготовки студентам надається можливість отримати міжнародний сертифікат компаній – партнерів кафедр.
У 2013 році в Університеті було тільки 2 сертифікованих курси навчання в межах навчального процесу, а поза межами навчального процесу не було зовсім.
У 2019 році кількість сертифікованих курсів в межах навчального процесу склала 65 та 44 поза межами навчального процесу. В результаті навчання на курсах кількість студентів, які отримали сертифікати у 2019 році склала 1270. Це говорить про те, що 1270 студентів успішно працевлаштувались.
25 січня 2016 року Державний Університет телекомунікацій отримав право на відкриття 11 навчальних місць авторизованого тестового центру Пірсон ВУЕ (Pearson VUE Authorised Test Centre), що забезпечило нашим студентам можливість складання сертифікаційних тестів відповідно до програм промислової сертифікації провідних виробників інфо-комунікаційного обладнання і програмного забезпечення та отримання сертифікатів, що визнаються у 175 країнах світу.
Наш Університет став першим навчальним закладом міста Києва, що має в своєму складі центр Пірсон ВУЕ (Pearson VUE).
Це дозволяє безпосередньо в Університеті здійснювати сертифікацію наших студентів за офіційно визнаними програмами тестування 148 компаній, серед яких такі відомі виробники інфо-комунікаційного обладнання та програмного забезпечення як: Cisco, Juniper, Huawei, Ericsson, ZTE, Apple, Microsoft, IBM, Linux та інші.
Відмінна підготовка студентів Університету стала можливою завдяки укомплектуванню кафедр високопрофесійними викладачами.
Кількість кандидатів та докторів наук з 2013 по 2019 рік збільшилась майже у три рази до 40 докторів та 141 кандидата наука, середній вік докторів наук зменшився з 71 до 47 років.
Для якісного проведення навчальних занять в Університеті створено сучасну навчально-матеріальну базу. У 2013 році в Університеті було 2 навчальні лабораторії а на сьогодні 49 навчальних лабораторій укомплектовано сучасним обладнанням, апаратно-програмними комплексами та програмним забезпеченням. Міністерством освіти і науки України навчально-матеріальна база Університету визнана однією з найкращих в Україні. Про що свідчить гран-прі у номінації “Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу”, яким був нагороджений Університет у 2019 році Міністерством освіти і науки України.
В Університеті створені комфортні умови для навчання, якісно відремонтовані лекційні аудиторії, навчальні класи. Всі навчальні класи Університету укомплектовані відеопроекторами з екранами, інтерактивними дошками, в лекційних аудиторіях і навчальних класах встановлені кондиціонери. У всіх навчальних класах встановлені нові навчальні столи та стільці. В кожному класі встановлені точки доступу до мережі Інтернет та комп’ютери, згідно кількості навчальних місць.
Рішення за тобою, друже абітурієнте. А щоб переконатися, що все це правда - приходь до нас у будь-яку п'ятницю. За для твоєї зручності ми зробили кожну п’ятницю днем відкритих дверей.
Чекаємо на тебе і твоїх друзів!
З повагою, колектив Державного університету телекомунікацій!
На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.
Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.
Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.
Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної та наукової роботи студентів.
5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.
Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.
Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:
Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.
На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.
Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.
Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.
На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.
Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки кафедри.
Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.
Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.
Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.
На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.
Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.
Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.
Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:
В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.
В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:
Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.
Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел. (044) 249-25-24