Боков Олександр Віталійович

Боков Олександр Віталійович - доктор наук з державного управління, доцент.

Посада: професор кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Досвід наукової роботи понад 25 років, науково-педагогічної роботи понад 14 років.

Наукові інтереси: механізми державного управління, соціальна та гуманітарна політика, соціальний захист, ринок праці та зайнятість населення, соціально-трудові відносини, рівень та якість життя населення та ін.

Має значний досвід роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування. Працював на керівних посадах в Міністерстві праці та соціальної політики України. Державний службовець V рангу.

В науковій сфері працював на посадах завідуючого науково-дослідних відділів Інституту праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України та Національної академії наук України, завідуючого науково-дослідної лабораторії соціальних досліджень ринку праці Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України. Науковий керівник понад 10 науково-дослідних робіт в напрямках реформування соціальної сфери, результати яких впроваджено органами державної влади.

Приймав участь у роботі міжвідомчих робочих груп по розробці нормативно-правової бази в сфері соціальної політики в комітетах Верховної Ради України, органах центральної виконавчої влади та місцевого самоврядування, науковому консультуванні органів публічної влади: Міністерства соціальної політики України, Державної служби зайнятості України та її структурних підрозділів.

Автор більше 100 наукових, інформаційно-аналітичних матеріалів та навчально-методичних праць написаних особисто та в співавторстві серед яких 10 монографій.