Ігнатенко Олександр Павлович

Ігнатенко Олександр Павлович - доктор наук з державного управління, доцент.

Посада: професор кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій

Менеджмент у виробничій сфері (будівництво), а також підвищував кваліфікацію, у т.ч. за кордоном (Японія та Швеція).

6 років викладацького досвіду в Національній академії державного управління при Президентові України та в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління, а також 12 річний тренерський досвід з викладання навчальних курсів.

Сфера наукових інтересів: інвестиції, управління проектами, місцевий економічний розвиток, економіка та фінанси, житлово-комунальне господарство, будівництво, охорона довкілля, енергоефективність та енергозбереження.

11 років досвіду роботи на державній службі, у т.ч. на посаді директора департаменту благоустрою територій та комунального обслуговування  Мінрегіону України. Ранг державного службовця – 4.

20-річний досвід роботи з національними, регіональними та місцевими органами влади / муніципалітетами, включаючи досвід підготовки правових актів та програмних документів (у т.ч. стратегій). Приймав участь в підготовці понад 300 затверджених законодавчих та нормативно-правових актів в сфері благоустрою територій, комунального обслуговування, інженерного захисту територій. Член різних робочих груп при центральних та місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування.

21-річний досвід роботи в проектах з державного управління та місцевого економічного розвитку на національному, регіональному, місцевому та міжнародному рівнях. Досвід роботи з міжнародними організаціями та проектами, такими як: EU, PLEDDG, ПРООН, GEF, REC, Світовий банк, EBRD, DESPRO, USAID, а також громадська діяльність.

Нагороджений урядовими та відомчими відзнаками, а також відзнаками місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.