Стороженко Ліна Григорівна

Стороженко Ліна Григорівна - кандидат  філологічних наук, доцент.

Посада: доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Сфера діяльності: фахівець у галузі журналістики/публічних комунікацій та філології; помічник-консультант народного депутата України IV скликання М.М. Поплавського; понад двадцять років займаюся викладацькою діяльністю у провідних вишах столиці – Київському національному університеті культури і мистецтв, Національному авіаційному університеті та Державному університеті телекомунікацій.

Сфера професійних та наукових зацікавлень: соціальні комунікації; інформаційно-комунікаційна діяльність у публічному управлінні; комунікативні стратегії у державному адмініструванні.

Стажування та підвищення кваліфікації: Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова: свідоцтво про підвищення кваліфікації: 12СС 02125295/043548-17 від 14.04.2017; тема «Інноватика у викладанні гуманітарних дисциплін»; Національна академія педагогічних наук України. ДЗВО «Університет  менеджменту освіти». Центральний інститут післядипломної освіти: свідоцтво: СП 35830447/0965-18 від 15.06.2018; тема «Інформаційна культура: проблеми формування та розвитку»; Комунальний позашкільний навчальний заклад «Перші Київські державні курси іноземних мов»: свідоцтво: № 24980 від 17.12.2018; рівень В2 володіння англійською мовою; Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс»: сертифікат: НК № 11-2019 від 28.01.2019; стажування з питань навчання, застосування, адміністрування та налаштування системи електронного документообігу АСКОД; Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (відділ документознавства): сертифікат згідно з наказом № 3-аг від 24.05.2019; International Historical Biographical Institute»: сертифікат № 1158 від 16.08.2021 за темою: «Outstanding Personalities: Studying Experience and Professional Achievements for Forming a Successful Personality and Transforming of the World».

У 2021 році отримано Міжнародний освітній грант IEG/U/2021/04/12.

Публікації: автор та співавтор понад 80-ти публікацій (у періодичних наукових виданнях; наукових виданнях, включених до переліку фахових видань України; які входять до наукометричних баз Scopus, Web of Science Core Collection; 3-х монографій; низки навчальних та навчально-методичних посібників; упорядник історичного роману).