XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

ГУДЗЬ ОЛЕНА ЄВГЕНІВНА

Гудзь О.Є. народилася 12 серпня 1962 року у м. Сміла Черкаської області, в 1981 році закінчила з відзнакою Чигиринський с.г. технікум бухгалтерського обліку, а в 1986 році з відзнакою – Українську ордена Трудового Червоного Прапора с.г. академію, за фахом економіст-організатор с.г. виробництва.

Трудову діяльність розпочала в 1986 році і до січня 2000 року працювала головним економістом в КСП “Вінниччина” Вінницької області.

З 2000 по 2005 р. працювала начальником управління Департаменту фінансово-кредитної та податкової політики Міністерства аграрної політики.

З 2000 року постійно викладає у різних Вищих навчальних закладах м. Києва (НУБіП, Академії муніципального управління, Європейському університеті, Славістичному університеті, Національному транспортному університеті). З січня 2003 року працювала старшим науковим співробітником, а з 2008 року головним науковим співробітником ННЦ „Інститут аграрної економіки” НААН. З вересня 2010 р. працювала завідувачем відділу Інституту агроекології і економіки природокористування НААН. З січня 2011 р. працювала завідувачем кафедри економіки, фінансів і маркетингу Київської гуманітарної академії, а з січня 2012 р. проректором з наукової роботи. З квітня 2013 року по лютий 2014 р. працювала завідувачем кафедри менеджменту у Європейському університеті (м. Київ). З лютого 2014 р. працювала професором, а з вересня працює завідувачем кафедри управління інноваційною діяльністю у Державному університеті телекомунікацій. На сьогодні є завідувачем кафедри менеджменту.

В 2000 році Вищою атестаційною комісією України присвоєна вчена ступінь – кандидата економічних наук, а в 2008 році – доктора економічних наук. У квітні 2005 р. Міністерство освіти і науки присвоїло вчене звання доцента кафедри менеджменту, а у червні 2010 р. професора зі спеціальності 08.00.08. – гроші, фінанси та кредит.

Науковий доробок, що становить понад 230 наукових праць загальним обсягом понад 100 друкованих аркушів, засвідчує масштаби творчих інтересів та наукових надбань Гудзь О.Є. і знаходить широке визнання та застосування у практиці, зокрема, її наукові розробки використовуються Міністерством фінансів України, Міністерством аграрної політики України, Державною комісією з регулювання фінансових послуг України, Податковою державною адміністрацією України; Національним банком України, Вінницькою, Кіровоградською та Полтавською ОДА Лігою страхових організацій України, Національною асоціацією кредитних спілок України.

У Гудзь О.Є. сформована своя наукова школа, зокрема під її керівництвом підготовлено та захищено 2 дисертації на здобуття доктора економічних наук та 12 дисертацій на здобуття кандидата економічних наук. Вона являється членом спеціалізованих вчених рад, міжнародних наукових асоціацій та міжнародних наукових журналів.

За високий професіоналізм, за вагомий особистий внесок, багаторічну сумлінну працю була двічі відмічена подякою Міністра аграрної політики. Нагороджена грамотою Міністерства аграрної політики, Трудовою відзнакою „Знак Пошани” та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Окрім того, була нагороджена Дипломами НААН, Волинської ОДА та Луцького держаного технічного університету, Почесними грамотами Полтавської ОДА та Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України.

Приймала участь у понад 140 Міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, у тому числі в Польщі, Канаді, Німеччині, Іспанії, Чорногорії, Білорусії.

Список опублікованіх науково-методичних праць

Переглядів: 13 695