XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Запрошуємо на навчання

Загальна інформація
Інноваційний зміст навчання
Навчальні дисципліни
Дистанційне навчання
Викладацький склад
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота зі студентами
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Матеріальна база
Конференції та семінари
Методичні рекомендації
Практика
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Отримати консультацію
Відгуки студентів та випускників
Відгуки роботодавців
Партнери кафедри
Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників
Академічна доброчесність

Запрошуємо на навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2023 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "029 - Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" кафедри Документознавства та інформаційної діяльності та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Обирайте 
"Документознавство та інформаційна діяльність"
та "Iнформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю"

 

Хто володіє інформацією, той володіє світом
Вінстон Черчилль

 

Шановні абітурієнти!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності здійснює сучасну практичну підготовку фахівців за двома найперспективнішими напрямами в гуманітарній галузі – «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». Cьогоднішні виклики, які з’являються з розвитком бізнес-сфери, актуалізують необхідність підготовки висококваліфікованих спеціалістів, здатних організувати й ефективно управляти підприємством будь-якого рівня.

Після завершення навчання присвоюється кваліфікація:

Фахівці, які отримали кваліфікацію із зазначених спеціалізацій, мають можливість на заміщення широкого спектру різнопланових посад в аналітичному та управлінському сегменті як державних установ, так і приватних фірм. Тут варто звернути увагу на інформаційно-аналітичні служби, архівні, адміністративні та кадрові підрозділи, службу діловодства, PR-агентства або відділи, усі види ЗМІ, прес-служби.

Із метою зацікавлення студентів процесом навчання, підвищення рівня засвоєння знань до занять долучаються професіонали-практики з установ Києва.

Із 2017 року для підвищення кваліфікаційного рівня майбутніх спеціалістів ряд фахових дисциплін викладають іноземною мовою – «Спічрайтинг та копірайтинг», «Інформаційний аналіз та консалтинг», «Організація та управління діяльністю інформаційних установ».

Вагому роль у підготовці документознавців, аналітиків, спеціалістів зі зв’язків з громадськістю відіграє спільна науково-дослідна робота студентів і викладачів. Наші вихованці активно друкують результати своїх наукових досліджень у виданнях Університету та інших ВНЗ України й зарубіжжя; беруть участь у студентських науково-практичних конференціях.

Велику увагу на кафедрі приділено студентському самоврядуванню: студенти - активні учасники культурно-виховних університетських заходів, представники студради; налагоджена співпраця між кураторами груп та старостами. Студенти-документознавці та аналітики заснували видання газети «Students_life», де друкує свої творчі та журналістські здобутки українською та англійською мовами вся університетська креативна молодь.

При кафедрі документознавства та інформаційної діяльності функціонують: студії соціальних комунікацій; студентський науковий гурток «Філософія і молодість», Школа молодіжного лідерства;

Увесь процес навчання спрямований на формування цілого спектру професійно орієнтованих компетенцій і навичок, які суттєво підвищують конкурентоздатність випускників на сучасному ринку праці, а саме:

  • організація та управління процесами інформаційно-аналітичної роботи засобами комп’ютерних технологій та сервісів Інтернету;
  • участь в організації та проведенні PR-компанії;
  • управління системами діловодства та документообігу як на предметно-змістовному, так і на технологічному рівнях;
  • надання висококваліфікованих інформаційно-консультативних та консалтингових послуг;
  • організація та здійснення управління сферою зв’язків з громадськістю;
  • оптимізація технологій інформаційної справи.

Разом із тим важливо звернути увагу й на інші фактори, які підвищують якість навчання − функціонування при кафедрі високотехнологічної навчальної лабораторії «Віртуальний офіс». Тут студенти здобувають практичні вміння та навички з електронного урядування й електронного документообігу, створені на найсучасніших платформах «Аскод» і «Діло». По закінченні курсу студенти отримують сертифікати:

https://dut.edu.ua/uploads/p_333_26112558.png Центру комп’ютерних технологій InfoPlus
https://dut.edu.ua/uploads/p_333_88393160.png Компанії НетКом Технолоджи

Забезпечення потреб ринку праці в професіоналах з організації документаційних систем та інформаційної діяльності у виробничій і невиробничій сферах, на підприємствах різних галузей, у науково-дослідних інститутах, державних архівах, інших закладах різних форм власності набуло особливої актуальності, оскільки успішність ділової діяльності та розвиток суб’єктів господарювання визначає володіння інформацією.

Сучасна економіка базується на знаннях, які підтримуються комп’ютерними технологіями. Керування документаційними та інформаційно-аналітичними процесами − один із провідних видів діяльності, а тому підготовка за освітніми напрямами «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» стала перспективною і престижною.

Отже, актуальність, перспективність і конкурентоспроможність, обраного вами фаху, очевидна!

ХТО ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ, ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ!

Документознавство та інформаційна діяльність – спеціальність сьогодення й майбутнього!

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

  • програм академічної мобільності;
  • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

  • на 2-му курсі – ознайомчої;
  • на 3-му курсі – виробничої;
  • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Маркетинг;
  • Системний аналіз;
  • Публічне управління та адміністрування;
  • Інженерія програмного забезпечення;
  • Економіка;
  • Інформаційні системи та технології;
  • Комп’ютерні науки;
  • Мобільні та відеоінформаційні технології;
  • Штучний інтелект;
  • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
  • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Документознавства та інформаційної діяльності в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (063) 505-06-28 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись




Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
  Україна, 03680, м. Київ,
  вул. Солом'янська, 7, каб. 411
тел.: (063)505-06-28, (099)428-30-46
E-mail: vtm76@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 18 277