XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Системного аналізу

Запрошуємо до навчання

Інформація про спеціальність
Історія кафедри
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Партнери кафедри
Освітні програми
Практика
Бібліотека
Новини та подіі
Контактна інформація
Отримати консультацію
Інноваційний зміст навчання за спеціальностю 124 Системний аналіз
Дипломування
Дистанційне навчання
Вакансії кафедри системного аналізу

Запрошуємо до навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА ЇХ БАТЬКИ!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 124 СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ,
ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 12 ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

 

ПОРТРЕТ ВИПУСКНИКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ

Системний аналітик проводить аналіз функціонування підприємств, формує вимоги та проектує бази даних, програмне та технічне забезпечення, приймає участь у розробці, впровадженні та підтримці роботи інформаційних систем. Саме таких фахівців, які поєднують ґрунтовні знання інформаційних технологій з умінням глибокого аналізу роботи підприємств, не вистачає на ринку праці України.

Випускники спеціальності можуть працювати:

 • аналітиками, бізнес-аналітиками, аналітиками вимог, QA-інженерами, керівниками проектів, тестувальниками інформаційних систем та програм в ІТ-компаніях, банках, державних та комерційних організаціях різних галузей;
 • спеціалістами з ІТ-консалтингу в проектах, присвячених оптимізації та управлінню бізнес-процесами;
 • розробниками, адміністраторами та аналітиками баз даних та баз знань;
 • керівниками відділів інформаційних технологій підприємств різних галузей;
 • Data Scientist-ами, спеціалістами з Big Data, спеціалістами з технологій Business Intelligence.
   

УМОВИ ПРИЙОМУ 2021

Курс, освітній рівень

Освітня програма

БЮДЖЕТ чи КОНТРАКТ

КОНТРАКТ

1 курс, бакалавр на базі повної загальної середньої освіти

Інформаційні технології автоматизації бізнес процесів та аналізу даних

1. Українська мова (українська мова і література)

2. Математика

3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

1. Українська мова (українська мова і література)

2. Історія України

3. Математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

2, 3 курс, бакалавр на базі диплому молодшого спеціаліста

Інформаційні технології автоматизації бізнес процесів та аналізу даних

1. Іспит зі спеціальності

2. ЗНО з української мови

3. ЗНО з математики або історії України

1 курс, магістр
на базі диплому бакалавра, спеціаліста чи магістра

Інтелектуальні системи управління

1. Іспит зі спеціальності

2. Єдиний вступний іспит з іноземної мови

Спеціальність 124 «Системний аналіз» має особливу підтримку держави, тому при встановленні абітурієнтом для неї пріоритету 1 чи 2 галузевий та сільський коефіцієнт, які збільшують конкурсний бал, будуть рівними 1,02 та 1,05 відповідно, що надає додаткові бали при вступі.
 

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Вартість навчання за кошти юридичних та фізичних осіб за семестр в Державному університеті телекомунікацій на спеціальність Системний аналіз є значно меншою у порівнянні з іншими університетами Києва.

Порівняльна вартість навчання по м. Київ на спеціальності Системний аналіз у 2020 році

Університет

бакалавр

денна форма

магістр

денна форма

ДУТ

8250

9600

КПІ

12300

14350

НАУ

-

11500

КНУ

17650

18650

Більш детально із особливостями навчання за спеціальністю 124 Системний аналіз можна ознайомитись за посиланням.

Ми готуємо конкурентоспроможних фахівців, які володіють сучасними теоретичними знаннями, практичними уміннями і навичками, та повною мірою відповідають потребам ринку праці.


Відгук компанії-партнера кафедри системного аналізу Державного університету телекомунікацій:

"Для компаній, які працюють на ринку розробки та впровадження інформаційних систем підприємств, важливим є наявність у потенційних кандидатів на працевлаштування актуальних знань та вмінь у галузі автоматизації бізнес-процесів та аналізу даних. Підготовка студентів на кафедрі системного аналізу Державного університету телекомунікацій викликає зацікавленість тим, що вона відбувається у відповідності з реальними сучасними вимогами роботодавців до спеціалістів-аналітиків та є більш практично орієнтованою. Саме це стало однією з головних причин укладання договору про співпрацю між нашою компанією та університетом."

Андрій Печерських, директор ТОВ "Центр Бізнес-Технологій"

 

Відгук випускників Державного університету телекомунікацій:

Шановному керівництву Державного університету телекомунікацій

Випускники університету попередніх років з великою теплотою згадують роки проведені в стінах чудового навчального закладу – Державного університету телекомунікацій.

"Всім нам випала нагода бути учасниками процесу розбудови в сфері нових ІТ-технологій. Ми бачимо, що наша Альмаматер продовжує розвивати нові напрямки та вдосконалювати вже наявні. З великою гордістю ми можемо сказати, що ми випускники добре знаного університету. Зважаючи на те, що одним з найважливіших напрямків розвитку в виробничій сфері і сфері навчання в усьому світі є різні різновиди програмування (системне, прикладне, паралельне та інш.) ми вважаємо, що нашому університету край необхідно готувати спеціалістів в цих областях."

З повагою і вдячністю за роки проведені у взаємоповазі
випускники (студенти 2006-2012рр) і, в тому числі,
спеціалісти у сфері програмування:
Довженко Т.П., Кремезь В.П., Шупік Н.О., Новохатько М.С., Шолом О.В.,
Доможирський П.В., Порот М.В., Фролов О.В., Сагайдак Р.І.

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

 • програм академічної мобільності;
 • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

 • на 2-му курсі – ознайомчої;
 • на 3-му курсі – виробничої;
 • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
 • Маркетинг;
 • Системний аналіз;
 • Публічне управління та адміністрування;
 • Інженерія програмного забезпечення;
 • Економіка;
 • Інформаційні системи та технології;
 • Комп’ютерні науки;
 • Мобільні та відеоінформаційні технології;
 • Штучний інтелект;
 • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
 • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Системного аналізу в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (097) 177-57-43 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська 7,
каб. 108, 125, 125а
Тел. (044) 249–25–72
E-mail: kafedra_sa@dut.edu.ua
Сторінка у Facebook

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 7 114