Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Запрошуємо до навчання

Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Навчально-методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Партнери кафедри
Поточні питання навчання
Працевлаштування
Підготовка магістрів
Освітньо-професійні програми
Відгуки студентів та роботодавців
Методичні рекомендації

Запрошуємо до навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Увага абітурієнтів 2021 року по спеціальності «Кібербезпека», спеціалізації «Управління інформаційною безпекою»

Для конкурсного відбору абітурієнтів (вступників на кафедру УІКБ) за фахом «Кібербезпека» (спеціалізації «Управління інформаційною безпекою») для отримання освітнього ступеня бакалавра (спеціаліста по організації інформаційної безпеки) будуть зараховуватися бали сертифікатів ЗНО з трьох конкурсних предметів на основі повної загальної середньої освіти:

• Українська мова та література
  • Фізика або англійська мова.

Повний перелік предметів ЗНО, необхідних для вступу до Державного університету, можна знайти на сторінці сайту університету Перелік конкурсних предметів для вступу до університету.

Прохідний бал для вступу на навчання - 100 балів.

Для вибору майбутньої спеціальності абітурієнтам необхідно зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання і вибрати предмети відповідно до календаря ЗНО-2021. Графік проведення ЗНО-2021 буде розміщений додатково, з його появою.

«АБІТУРІЄНТУ – ПОПУЛЯРНО: про Державний університет телекомунікацій»

«АБІТУРІЄНТУ – ПОПУЛЯРНО: про кафедру Управління інформаційною та кібернетичною безпекою»

Для якісної та вчасної підтримки Ваших намірів щодо вступу в ДУТ – заповніть анкету та перешліть її на нашу електронну адресу chiarasvitlana77@gmail.com або здайте анкету в деканат навчально-наукового інституту Захисту інформації в день Відкритих дверей в нашому університеті (4 поверх кімната 412).

«Текст анкети АБІТУРІЄНТА»

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе