XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
+38(066)227-46-60 (Viber, Telegram)
Державний університет телекомунікацій

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Стратегії кіберстійкості: управління ризиками та безперервність бізнесу»

12:06, 25-01-2022

24 лютого 2022 року кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Навчально-наукового інституту захисту інформації проводить ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Стратегії кіберстійкості: управління ризиками та безперервність бізнесу».

До участі у конференції запрошуються науковці вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, аспіранти та здобувачі, а також студенти. За результатами конференції буде надруковано збірник тез.

Кіберстійкість - це здатність організації забезпечити розвиток діяльності (стійкість підприємства) за рахунок готовності до кіберзагроз, можливості реагування на них, засобів відновлення після кібератак.

Національна стійкість до кібератак – це не просто інтереси якоїсь однієї держави, це заходи, що впливають на загальну екосистему, в якій ми всі працюємо.

Під час Першого круглого столу з кібербезпеки, програмний директор Німецького фонду Маршалла, виокремив три головні аспекти на шляху до кіберстійкості: потреба міжнародної співпраці, довіра між урядовими структурами й бізнесом, довіра між країнами-партнерами та навчання людей кібергігієні і життю в кіберзахищеному суспільстві.

Проведення конференції відкриває можливості для поширення передового досвіду й обміну науковими здобутками між науковцями, фахівцями-практиками у сфері забезпечення кіберстійкості, управління ризиками безпеки та підтримки безперервності бізнесу, а також залучення до науково-дослідної діяльності здобувачів освіти й апробації результатів їхніх наукових пошуків і кваліфікаційних робіт.

Читайте також
Переглядів: 973