Кафедра публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій щиро вітає всіх зі Світлим Христовим Воскресінням!

13:03, 21-04-2022

Шановні колеги, студенти, абітурієнти та Ваші рідні!

Кафедра публічного управління та адміністрування

Державного університету телекомунікацій

щиро вітає всіх зі Світлим Христовим Воскресінням!

Великдень – особливе свято! І не тільки тому, що приходить з утвердженням справжньої квітучої та теплої весни, але й тому, що символізує перемогу добра над злом, життя – над смертю, світла – над темрявою, віри – над безнадією…

Сердечно бажаємо кожному йти по життю з доброю мрією, високими прагненнями, міцною вірою і великою любов’ю. Нехай непереможний дух надії й радості супроводжує Вас і Ваші родини, дає здоровʼя, силу, витривалість, наснагу до перемог і звершень на Вашому життєвому шляху для процвітання України!

Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби писанок, дзвінкий сміх та світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм!

Нехай серця кожного наповняться добром і спокоєм, нехай це свято принесе всім нам велику надію і велику радість перемоги… Нехай Великдень принесе нашій країні мир!

Зі святом!

Христос воскрес!