Соціологічні дослідження в умовах війни

13:37, 25-04-2022

Студенти-соціологи 3 курсу, не зважаючи на реалії військового часу вийшли на практику! В надзвичайно складних умовах, спричинених військовими діями на території України, молоді професіонали прийняли рішення не залишатися осторонь, а долучитися до соціологічного дослідження проблеми негативних емоційних переживань українців під час війни! Сьогодення дає нам безцінну можливість долучитись до такого унікального напрямку соціології як соціологія війни. Фіксувати стан суспільства, його динаміку та трансформацію в умовах війни надзвичайно важливо! Це також потребує певних знань та напрацювання особливих умінь.

Професорсько-викладацький склад кафедри Соціології ДУТ разом з Відділом української етнології Науково-дослідного інституту українознавства здійснюють комплексне соціологічне дослідження стану духовності українського громадянина в непростий для України час збройної агресії.

Студенти кафедри Соціології Державного університет телекомунікацій вже провели онлайн конференцію, на якій обговорили основні труднощі даного дослідження, а саме проведення інтерв’ю з респондентами, які знаходяться в надзвичайно складному емоційному стані та поділилися успішними техніками проведення інтерв’ю. Подібний досвід не тільки поглиблює професійні компетенції наших студентів, а також сприяє розширенню soft skills.