Отримання студентами-соціологами soft-skills від компаній-партнерів

17:10, 05-05-2022

У нашому цифровому суспільстві все більше з’являється нових онлайн професій, які можуть забезпечити гарантоване отримання робочого місця або стати гарною альтернативою для підробітку, в той час як звичайна діяльність призупинена, чи взагалі неможлива в наслідок ведення бойових дій. Наші європейські колеги виявили величезну підтримку щодо освітніх ініціатив, розуміючи тимчасову нестабільність вакансій на ринку праці та усвідомлюючи актуальність у вивченні нових видів діяльності, вони запропонували онлайн курси, відкрили доступ до десятків професійних програм для українців абсолютно безкоштовно у своїх інтерактивних онлайн-академіях.

Завдяки цьому студенти кафедри соціології, навіть у такий складний час, знаходять можливість та з натхненням проходять онлайн навчання на спеціалізованих тренінгах, і не втрачають можливостей для саморозвитку та покращення особистісних умінь і навичок, підтверджуючи набуття спеціальних soft-skills сертифікатами, наявність яких дасть можливість почуватися на ринку праці впевненіше завдяки наявності в резюме підтвердження щодо володіння корисними компетентностями.

Мультимедійний контент та адаптивна платформа дозволяє напрацьовувати нові професійні навички на будь-якому пристрої та на любій інформаційній платформі. Підтримка студентами один одного в групах навчання відновлює прогалини в комунікації, створюючи неповторну атмосферу спілкування.