День відкритих дверей на кафедрі Інженерія програмного забезпечення

11:08, 06-05-2022

Шановні абітурієнти! Сьогодні наша країна бореться за свою свободу, незалежність, за світле майбутнє. У той час як ключові джерела експортних надходжень – металургія та сільське господарство – у зоні високого ризику, коли тисячі підприємств зупиняються через війну, а мільйони людей втрачають роботу – Україні як ніколи потрібні бізнеси, які продовжують працювати. Серед них – експортна ІТ-індустрія - це зовнішні (експортні) надходження в економіку України для підтримки нашої боєздатності та перемоги. За даними IT Асоціації України, лише з початку війни великі ІТ-компанії сплатили понад 187 млн гривень податків наперед, виділили 352 млн гривень на гуманітарні цілі та 175 млн гривень на ЗСУ.

Державний університет телекомунікацій готує спеціалістів у сфері програмування і запрошує на навчання. Але спочатку давайте познайомимося.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення проводить День відкритих дверей.

Ми раді бачити вас і налаштовані на співпрацю. Обговоримо:

• переваги навчання на спеціальності 121 - Інженерія програмного забезпечення;
  • чому саме ДУТ і кафедра ІПЗ;
  • умови вступу у 2022 році;
  • відповіді на ваші питання.

Для того, щоб приєднатися, будь ласка, заповніть форму за посиланням:

Коли: 10 травня 2022 року о 18:00

Формат зустрічі: онлайн

Де: Zoom-конференція

Підписуйтеся на  телеграм-канал, щоб слідкувати за актуальними новинами.