Право на вільний вибір дисциплін на кафедрі ІПЗ

17:03, 09-05-2022

У Державному університеті телекомунікацій процедура формування індивідуальних освітніх траєкторій здобувачів вищої освіти здійснюється відповідно до Положення про організацію освітнього процесу у Державному університеті телекомунікацій, затвердженого Вченою радою Державного університету телекомунікацій 31 травня 2021 року, протокол № 19 і введеного в дію наказом ректора № 112 від 31 травня 2021 року та відповідно до Положення про порядок та умови обрання студентами вибіркових дисциплін у Державному університеті телекомунікацій затвердженого Вченою радою Державного університету телекомунікацій 1 листопада 2021 року, протокол № 5.

Вибіркові дисципліни – важливий крок для задоволення освітніх запитів студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення. Для планування освітнього процесу на 2022-2023 навчаний рік кафедра Інженерії програмного забезпечення провела онлайн-зустріч зі студентами першого, другого та третього курсу. Студентам представлено огляд Каталогу освітніх компонентів вільного вибиру та інформаційних пакетів цих дисциплін. А викладачами кафедри Яскевичем Владиславом, Трінтіною Наталією та Золотухіною Оксаною представлено актуальність вивчення відповідних дисциплін і їх відповідність Освітнітній програмі «Інженерія програмного забезпечення».

Шановні студенти! Для обрання дисципліни вільного вибору на 2022-2023 навчальний рік вам потрібно заповнити заяву, в якій прописати відповідні дисципліни.