Топ-новинки 2022 від компанії Google

13:43, 13-05-2022

11 травня 2022 року пройшла основна презентація компанії Google, присвячена старту щорічної конференції розробників Google I/O 2022, де компанія анонсувала масу новинок.

Були представлені покращення для пакету офісних застосунків Google Workspace. Всі вони використовують алгоритми машинного навчання. У відеочаті Google Meet з’явиться технологія, яка покращує якість картинки при слабкому освітленні або поганому інтернет-з’єднанні (Фото 1). Нова функція Portrait Light дозволить імітувати студійне освітлення з настроєм і яскравістю «світла» (Фото 2). У Google кажуть, що співрозмовникам у Meet здаватиметься, що ви знаходитесь у конференц-залі – навіть якщо насправді ви розмовляєте наприклад, із господарського приміщення.

Фото. 1

Фото. 2

Також компанія презентувала оновлені версії сервісів свого голосового помічника.  Перша з них – Look and Talk (Дивись і говори) для Google Nest. Достатньо лише подивитися на пристрій та вимовити запит. Google Nest розпізнає голос і погляд, після чого активується та слухатиме команду. При цьому, вимовляти Hey, Google (Окей, Google) не потрібно. Для роботи функції використовується шість різних моделей нейромереж. Зчитуються інтонація, поворот голови та багато інших параметрів, перш ніж «Асистент» активується.

Друга функція отримала назву Quick Phrases («Швидкі фрази») – можна буде попросити увімкнути або вимкнути світло, встановити будильник і багато іншого без команди «Hey, Google».

Нейромережі також покращать розпізнавання мови – «Асистент» навчиться сприймати більш природне мовлення, в якому можуть фігурувати затримання мови та повторювання. Якщо користувач запнеться під час промови команди, «Асистент» скаже «угу» і дочекається відповіді. Таким чином, Google Assistant стане «жвавішим».

Google представила автоматичний зміст для «Документів». Тепер алгоритми автоматично збиратимуть основні теми обговорень у корпоративному чаті Spaces. Трохи пізніше з'явиться автоматичне розшифрування розмов у Meet.

Покращена і безпека: алгоритми захисту від фішингових посилань та шкідливого програмного забезпечення приходять у «Google Документи», «Таблиці» та «Презентації». Заявлені функції з'являтимуться поступово.

Також компанія анонсувала масу нових гаджетів Pixel, а саме: смарт годинник Pixel Watch, смартфони Pixel 6A, Pixel 7 і Pixel 7 Pro з нетиповим розташуванням камер, навушники Pixel Buds Pro, планшет Pixel Tablet, прототип нових AR-окулярів з вбудованим перекладачем у реальному часі.

Більш детально з інформацією про новинки компанії Google можна ознайомитися за посиланнями:

1. https://gagadget.com/news/google.
  2. https://itc.ua/ua/novini/czikava-statistika-z-google