Навчаємося, щоб перемагати

14:11, 13-05-2022

Важливим елементом якісної освіти для програміста - оволодіння новими технологіями та їх практичне використання при створенні програмного продукту. Таку можливість практики надають компанії-партнери кафедри Інженерія програмного забезпечення, які проводять онлайн-вебінари, тим самим мотивують отримувати нові можливості, навіть в умовах війни!

Міжнародна компанія SoftServe запрошує студентів кафедри Інженерія програмного забезпечення на онлайн-вебінар.

Чи чув ти про API? Можливо, навіть, знаєш яку роль ця технологія відіграє для у WEBi? Давай розберемося із цим детально на вебінарі "Rest API: приклади й рекомендації використання" від компанії SoftServe.

Будемо говорити про:

• Найпоширеніший спосіб комунікації у сучасному WEBі.
  • Найкращі практики створення та використання Rest API.
  • Як прокачувати свої навички в ІТ разом із SoftServe IT Academy.

Готуй свої запитання, адже на найактивніших учасників чекають подарунки від компанії.

27 травня 11:00-12:00