Навчальний вебінар від міжнародної компанії Clarivate

10:38, 16-05-2022

Викладачі кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки продовжують передавати знання студентам і підвищувати рівень власної компетенції. 22 березня 2022 року професор кафедри Галина Іванівна Гайдур та доцент Сергій Олександрович Гахов взяли участь у вебінарі Research Smarter: Прикладна наукометрія” міжнародної компанії Clarivate, яка є засновником бази даних Web of Science - платформи, де розміщено бази міжнародної наукової літератури і патентів. Основна ціль діяльності Clarivate полягає в тому, щоб покращити процес створення, захисту та просування інновацій.  Щоб досягти цього, компанія надає критично важливі дані, інформацію, рішення для робочого процесу та глибокий досвід новаторам у всьому світі.

Колектив Clarivate дбає про те, щоб допомогти експертам проводити кращі дослідження.  Серія вебінарів Research Smarter призначена для того, щоб допомогти науковцям, викладачам та допоміжному персоналу більш ефективно орієнтуватися в робочому процесі дослідження. Кожне заняття є безкоштовним і представлено спеціалістами  групи Web of Science, які демонструють важливу підготовку, рекомендації та практичні поради, що допоможуть вам успішно досліджувати.

Відкрийте для себе потужні можливості платформи Web of Science!