Участь у тижні підвищення кваліфікації від міжнародної мережевої академії Cisco викладача кафедри ІКБ - Довженко Н.М.

10:42, 16-05-2022

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки довгий час співробітничає з Cisco Networking Academy - міжнародною платформою, яка проводить навчання студентів і викладачів, щоб покращити їх рівень освіти та кваліфікації. Академія Cisco відтворює теорію і досвід роботи на практиці. Мета діяльності Cisco - дати студентам навички в області маршрутизації та комутації, кібербезпеки, IoT та автоматизації мереж.

У період з 28 лютого по 4 березня 2022 року доцент кафедри - Надія Михайлівна Довженко успішно завершила навальний курс від Cisco Network Academy у рамках Програми IPD - 5-годинні лекції для підвищення кваліфікації інструкторів.

Тренінг, що проводився при участі Academy Technical Managers, охоплював наступні теми:

Основи API з Postman. Вивчено основи API REST і платформи Postman. Розглянуто основні поняття, такі як API, сервери та клієнти, як робити запити API за допомогою Postman та багато іншого.

Основи JavaScript. Проаналізовано загальну взаємодію та досвід з використанням веб-інтерпретатора. Продемонстровано безпечний процес отримання JSE через службу тестування OpenEDG.

Web App Security Fundamentals. Основи безпеки веб-додатків. Роглянуто основи тестування безпеки веб-додатків за допомогою контрольованого лабораторного середовища.

В результаті підвищення кваліфікації було отримано сертифікат на 5 годин.