Особливості вступної кампанії за спеціальністю «Економіка» у 2022 році

15:29, 17-05-2022

Шановні абітурієнти! Нагадуємо Вам, що у цьому році вступ на спеціальність «Економіка» буде відбуватись за результатами Національного мультипредметного тесту (далі НМТ) https://testportal.gov.ua/osnovne-pro-nmt/ та розгляду Мотиваційного листа (далі МЛ) або за результатами ЗНО 2019-2021 рр.

НМТ відбудеться у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України).

Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту + мотиваційний лист + заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет.

У цьому році Ви можете подати до п’яти заяв на місця державного замовлення, а також до двадцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Ми формуємо у наших економістів управлінське мислення і вони впевнено виконують такі завдання:

• допомагають компаніям приймати важливі рішення з використанням цифрових технологій, передбачають ризики та знаходять шляхи виходу з криз тобто працюють як топ-менеджери;
  • прогнозують прибуток, доходи та витрати, які чекають на компанію в перспективі, що робіть їх бізнес-аналітиками.
  • дізнаються, що потрібно покупцям і як їм це продати, тобто працюють як економісти-маркетологи.
  • обґрунтовують доцільність бізнесу як  «on-line», так і «off-line» форматів, що дозволяє бути успішними бізнесменами.

У разі виникнення питань щодо вступу або навчання за  спеціальністю 051 «Економіка»  -  звертайтеся, із задоволенням надамо відповіді та роз’яснення. Тел. 050-155-40-65 (viber, telegram); 067-325-29-90. Ел.адреса: gusevaoo@ukr.net

Наша нова сторінка у Facebbok: https://www.facebook.com/kafecondut

Спеціальність «Економіка»  - це зрозумілість і привабливість!