День вишиванки на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

11:33, 19-05-2022

“Бережи українське – носи вишиванку!”
Ліна Костенко

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка. Всесвітній день вишиванки не має фіксованої дати, його відзначають щороку в третій четвер травня. У 2022 році він припадає на 19 травня. Це свято вже давно набуло міжнародних масштабів, й український традиційний одяг носить усе більше людей не лише в нашій країні, а по всьому світі.

Метою Дня вишиванки є популяризація вишитого етнічного одягу та вшанування українських традицій. Цього дня прийнято одягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на навчання, на зустріч із друзями.

У Державному університеті телекомунікації викладачі та студенти шанують національні символи та зберігають культурні цінності. Майбутні фахівці з документознавства та інформаційної діяльності, інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю, управління інформаційно-комунікаційною діяльністю  радо долучаються до святкування Дня вишиванки. Серед наших випускників можемо зустріти і менеджерів з реклами, аналітиків з інформаційної діяльності, керівників секретаріату, голів відділу прес-служби, начальників відділу кадрів, PR-менеджерів. Але кожен з них є передусім свідомим громадянином,  який знає і поважає традиції своєї Батьківщини.

У такий непростий для нашої країни час важливо триматися разом, підтримувати один одного, берегти себе, своїх рідних. Саме тому це свято таке актуальне зараз, адже вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок.

Колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності щиро вітає усіх з Днем вишиванки! Нехай любов і шана до українських традицій сповнюють серця кожного з нас!