Вступна кампанія для іноземців

11:46, 19-05-2022

Попри повномасштабну російську агресію, Державний університет телекомунікації продовжує організовувати навчання для іноземців та запрошувати майбутніх студентів з інших країн до університету.

Приймання на навчання іноземців для здобуття ступенів  бакалавра, магістра та доктора філософії в українських закладах освіти може здійснюватися тричі на рік.

Також упродовж року іноземців приймають на навчання в аспірантуру, докторантуру, за програмами підготовчого факультету (підрозділу), з вивчення державної мови та/або мови навчання.

Щоби стати студентом закладу освіти в Україні, потрібно здійснити п’ять кроків.

Іноземці, які бажають навчатися в українських університетах, мають звернутися до закладу вищої освіти, щоб отримати запрошення. Цього року навчання для іноземців у закладах освіти України здійснюється очно та/або дистанційно. Як для очного, так і дистанційного вступу, необхідно отримати запрошення на навчання. Термін дії запрошення – 1 рік.

Необхідність отримати запрошення на навчання та комплекс послуг з інформаційної та консультаційної підтримки уповноваженого Міністерством освіти і науки України державного підприємства обумовлена тим, що інформація про запрошення на навчання стає доступною для перевірки консульськими установами України та іншими компетентними дотичними органами.

Наступним кроком для іноземця є підготовлення документів: легалізація та переклад документів про попередню освіту, паспорт, довідка з банку про наявність коштів, медична довідка тощо.

Звернутися за візою до Посольства України за кордоном можна за посиланням. Віза також необхідна для дистанційного вступу.

Особа складає вступні випробування, зокрема дистанційно у своїй країні та розпочинає навчання.

Запрошуємо до навчання !!!