Виклики сьогодення для IT-освіти

12:57, 23-05-2022

Аналіз, співставлення та практика у сфері ІТ дозволяє удосконалити навчальний процес у ЗВО і визначити сучасну стратегію освітньої діяльності на кафедрі Інженерії програмного забезпечення.

Який стан ІТ-індустрії та українського ринку праці у воєнний час, як змінився ІТ-ландшафт, як бізнес втримав позиції та активно переформатовується у нових реаліях, що відбувається в IT-сегменті та як українцям шукати роботу? Такі основні питання висвітлювали спікери Костянтин Васюк (IT Ukraine Association, Executive Director), Максим Почебут (IT Ukraine Association, Vice President on Educational issues, Sigma Software, Chief Learning Officer) та Таїсія Млюзан (Керуючий партнер CNA International IT) на першому вебінарі з серії Education Talks на тему «Загальний стан ІТ-індустрії під час війни в Україні», що організувала Асоціація ІТ Ukraine 19 травня.

Освіта інженера-програміста починається у лавах закладів вищої освіти. Українська вища школа у цій галузі має великі досягнення, випускники успішно проходять конкурси на працевлаштування як у вітчизняних так і міжнародних компаніях. Кафедра інженерії програмного забезпечення співпрацює з міжнародними ІТ-компаніями: Sigma Software, SoftServe, Infopuls, Epam Systems, CyberBionic Systematics, які надають велику підтримку на різних етапах навчання: вебінари, курси з новими технологіями, практики в лабораторіях компаній, стипендії кращим студентам, ярмарки вакансій. Часто ці компанії стають першим місцем роботи наших випускників.

Шановні вступники! Чекаємо Вас на спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення» Державного університету телекомунікацій.

Перемога за Україною! Майбутнє України за Вами!

Фотографії