XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Приєднуйтеся до нашої дружньої родини. Запрошуємо до навчання на спеціальність 073-Менеджмент!!!

07:43, 24-05-2022

Менеджмент - одна із затребуваних спеціальностей нашого часу.

Державний університет телекомунікацій спрямований на навчання в сфері IT, і це єдиний університет, який може доповнити економічні дисципліни предметами із сфери IT, а всі ми знаємо, що зараз майбутнє за комп'ютерними знаннями.

Наші студенти самі найкращі, адже обрали вірний шлях до свого світлого майбутнього.

 

Коваленко Марина МНД-11

Я студентка 1 курсу спеціальності 073-Менеджмент.  Ще з шкільних років я знала, що хочу в майбутньому бути успішним менеджером у сфері бізнесу або власницею магазину косметики. Вибір університету був нелегким для мене, адже мені хотілося, щоб навчання було на високому рівні, тому і обрала один з престижних ВНЗ в м.Києві. Я навчаюся в Державному університеті телекомунікацій, де отримую повноцінні знання з даної спеціальності. Всім рекомендую ВНЗ.

 

Баник Богдан МНД-11

Я студент 1-го курсу групи МНД-11. Це чудова та дружня група. В майбутньому планую працювати за спеціальністю та стати менеджером, який буде відповідально ставитися до своїх обов'язків. Навчання в Державному університеті телекомунікацій мені подобається. Вирішив поступити саме сюди, тому що в університеті чудові, сучасні та розумні викладачі, що з повагою відносяться до свого предмету та студентів. 

 

Рочняк Вікторія МНД-11

Цього навчального року я закінчую перший курс в Державному університеті телекомунікацій. За цей час сповна відчула смак студентського життя: перші лекції, перші семінари та перша сесія. І можу відзначити наступні переваги навчального закладу: 

1. Вивчення профільних предметів з перших днів навчання.

2. Поглиблене вивчення англійської мови.

3. Професійність та сучасність викладачів.

Якщо ти абітурієнт, то ДУТ – це один із найкращих варіантів для досягнення своєї мети.

 

Кононенко Сергій МНД-11

Я людина у якої не залишилося мрій, зостався лише шлях який я маю пройти до своєї цілі. Знайти себе справжнього, знайти своє призначення – це і для мене головне. Саме для цього я навчаюсь, пізнаю дисципліни які мають мені допомогти стати успішним. Тільки непохитна віра в світле майбутнє дає мені сили не здаватися та рухатись вперед. Кожний день я відчуваю впевненість в прийнятих мною рішеннях. Одним з таких рішень став вибір моєї майбутньої спеціальності. Маю надію, що це був правильний вибір!!!

 

Мохонько Ірина МНД-11

Університет став для мене другою родиною, адже тут кожен викладач, студент завжди тепло тебе зустрічають і допомагають з проблемами. Зараз дуже сумую за стінами університету і хочеться туди повернутися. Коли я перший раз прийшла на пари, то була здивована з приводу того як щиро відносяться викладачі до студентів. З першої пари нам цікаво розповідають корисні речі. Кожного дня  ми дізнаємося все більше нового що нам  знадобиться  у майбутньому для влаштування на роботу. Загалом я щиро може рекомендувати університет друзям.

 

Багмет Дар'я МНД-22

Я другий рік навчаюсь в Державному університеті телекомунікацій на спеціальності 073-Менеджмент і вже два роки отримую цінні знання по цій спеціальності.  Я обрала цю професію, тому що хотіла навчитися працювати з будь-якою групою людей, перетворювати їх у команду для досягнення позитивного результату та виконання поставлених цілей. У Державному університеті телекомунікацій можна навчитися не тільки базі професії менеджер, а отримати знання пов'язані з рекламою, покращити свої знання англійської мови. Навчальні лабораторії університету наділені сучасним обладнанням яким ми користуємось для вивчення нових програм. Також університет співпрацює з великою кількістю компаній-партнерів, які незважаючи на незначний досвід студента готові підписати з ним контракт. На кафедрі менеджменту всі викладачі допомагають та йдуть на зустріч студентам.

 

Баннікова Наталія МНД-22

Я майбутній менеджер! Навчаюся на другому курсі в Державному університеті телекомунікацій. За два роки навчання зрозуміла на скільки важливо бути професіоналом своєї справи. Як говорив Сократ «Хороший початок не дрібниця, хоча й починається із дрібниць!». Всім раджу приєднатися до нашої дружньої сім'ї, адже викладачі кафедри менеджменту – професійні спеціалісти, що постійно консультують нас студентів в будь-який час.

 

Стогній Владислав МНД-31

Навчання в університеті дуже подобається, бо вже з першого курсу знайшов роботу за спеціальністю. В майбутньому бачу себе тільки успішним керівником. Отриманні знання в Державному університеті телекомунікацій дали мені змогу розвиватися на роботі, здобувати безцінний досвід в реальному бізнесі, знаходити ефективні шляхи керування своєю командою та ставити мету і досягати цілей. Можу сказати, що я вже розповідаю не про свою нинішню спеціальність, а про майбутню професію, де в якій досягти успіху мені допомогли саме викладачі кафедри менеджменту.

 

Васканян Едмон МНД-32

Я дуже різностороння людина, люблю, співати, читати, грати у футбол і просто радіти життю. Вибір університету був зроблений усвідомлено. Державний університет телекомунікацій – це сучасний університет оснащений новітніми технологіями, комп'ютерами і кожен інститут має свою професійну історію. Але головний фактор обрання ВНЗ – це висококваліфіковані викладачі, які допоможуть знайти правильний шлях у життя і завжди будуть поруч. Майбутнє хочу пов'язати з управлінням, а цьому можна навчитися лише в нашому університеті, де я вже оволодів лідерськими якостями.

 

Левандовська Валентина МНД-41

У цьому році я закінчую 4 курс і отримую диплом бакалавра. Ці роки були насиченими навчанням, спілкуванням, знайомствами, та реалізацією себе. І хоча зараз час коли ми вимушені здобувати знання дистанційно, викладачі кафедри менеджменту всіляко підтримують зв'язок зі всіма студентами, готові прийти на допомогу та з розумінням підходить до кожного студента. Головне пам'ятати, що якість отримання знань на 20% залежить від викладача і на 80% від студента. Бажаю всім майбутнім студентам успіху у новому етапі життя!!! 

 

Ковальчук Олена МНД-41

Я майбутній Менеджер-IT.  «Менеджмент» – це надзвичайно широке та багатомірне поняття. Для того, аби краще усвідомити його сутність, на нього слід подивитись з різних боків. Етимологічно менеджмент походить від латинського слова «manus» – рука. Початково це слово означало вміння дбайливо вести домашнє господарство, майстерно володіти засобами праці, вправно працювати. З появою багатьох видів робіт, з поглибленням спеціалізації виникла потреба в діяльності, яка пов’язала в єдине ціле роботу багатьох окремих виконавців. Відповідно до цього трансформувався і зміст поняття «менеджмент».  Вступаючи на спеціальність 073-Менеджмент абітурієнт обов'язково знайде щось для себе та застосує у майбутній роботі свої здобутті навички під час навчання в Державному університеті телекомунікацій, та використовуватиме новітні методи подання інформації. Рекомендує наш університет, бо тут все на високому рівні!!!

Читайте також
Переглядів: 475