По дорозі до нових звершень!

15:03, 27-05-2022

Усі ми чекаємо закінчення війни. Бачимо у мріях спокійні ночі, мирне небо, щасливі й усміхнені обличчя один одного. Все це неодмінно прийде. Бо інакше й бути не може. А поки що гуртуймося, єднаймося, цінуймо кожну мить життя, робімо те, що повинні робити!

Україна сьогодні, як ніколи, потребує фахівців, які докладатимуть усіх зусиль, щоб наша держава була відбудована та процвітала. З кінця березня у Державному університеті телекомунікацій навчання здійснюється у дистанційному форматі. Студентська молодь обирає свій фронт у цій війні – навчається та продовжує формувати майбутнє нашої держави! Напередодні заліково-екзаменаційної сесії активізувалось проведення викладачами індивідуальних консультацій з різних навчальних дисциплін та участь у них студентів в режимі онлайн. Слід відзначити, що активність студентів зараз, як ніколи – висока. Адже вони розуміють значимість освіти і науки сьогодні! Сьогодні наші студенти і викладачі – єдина родина, яка працює на благо своєї країни!

Віримо, що зовсім скоро всі українці повернуться додому, а над нашою країною засвітить мирне сонце. І ми будемо передавати наступним поколінням неймовірні історії про звитягу і незламність українців. А поки що основний фронт наших студентів – навчання.

Тож, дорогі студенти, чекаємо на ваші нові звершення і перемоги, високі освітні результати та бажаємо вам легкої літньої сесії! Нехай щастить…