Онлайн-захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Документознавство»

09:53, 07-06-2022

Курсова робота з навчальної дисципліни «Документознавство» - невід’ємна частина підготовки здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». Такий вид наукової діяльності поглиблює знання з навчальної дисципліни, формує професійні компетентності – уміння добирати та аналізувати інформацію, коректно й грамотно презентувати результати своєї праці.

02 червня 2022 року відбувся публічний захист курсових робіт студентів 2 курсу за допомогою комунікаційного програмного забезпечення Zoom.

Представлені до захисту дослідження виконані з дотриманням усіх вимог до написання курсової роботи.

Студенти підготували змістовні доповіді з презентаціями за результатами власних досліджень, продемонстрували вміння самостійно опрацьовувати значні обсяги літературних джерел за темою роботи, аналізувати та узагальнювати отриману інформацію, формулювати власні висновки й пропозиції.

Комісія в складі проф. Г. Г. Січкаренко, доц. Н. С. Перевертень, викладача А. С. Овсієнко високо оцінили вміння здобувачів вищої освіти презентувати результати своєї роботи. До захисту доєдналися завкафедри доц. Т. М. Сидоренко та куратор студентів 2 курсу доц. С. А. Яременко. Члени комісії надали студентам рекомендації щодо визначення об’єкта й предмета наукової роботи, поділилися власним досвідом написання текстів наукового стилю.

Шановні студенти, попереду на Вас чекає ще багато цікавих наукових відкриттів, досліджень. Хай запал пізнавати нове супроводжує Вас протягом усіх років навчання!