XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Графік захисту кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, що навчаються за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

06:54, 07-06-2022

Шановні здобувачі вищої освіти,

захист кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відбудеться онлайн із застосуванням освітньої платформи Zoom.

Під час захисту наукових робіт буде здійснюватися відеозапис.

 

Голова комісії:

  • Гаранін Олександр Якович, канд. іст. наук, старший науковий співробітник, директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства.

Заступник голови комісії:    

  • Сидоренко Тетяна Михайлівна, канд. філол. наук, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Члени комісії:

  • Климова Катерина Іванівна канд.іст.наук, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності;
  • Дубовик Наталія Анатоліївна канд. політ. наук, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності
  • Яременко Світлана Андріївна, канд. філол. наук, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Секретар комісії:

  • Овсієнко Алла Сергіївна, викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності

 

 

Список здобувачів вищої освіти першого(бакалаврського) рівня денної форми навчання, які захищатимуть кваліфікаційні роботи
13.06.2022 року, початок о 10.00, ауд. 518

ПІБ студента

група

  1.  

Авраменко Ірина Борисівна

ДЗД-41

  1.  

Баранов Денис Олександрович

ДЗД-41

  1.  

Богатиренко Божена Володимирівна

ДЗД-41

  1.  

Бондар Людмила Олександрівна

ДЗД-41

  1.  

Вовкодав Оксана Ігорівна

ДЗД-41

  1.  

Гарбузов Олексій Ігорович

ДЗД-41

  1.  

Дубовчук Марина Володимирівна

ДЗД-41

  1.  

Євтушенко Валерія Романівна

ДЗД-41

  1.  

Казимирчук Алла Вікторівна

ДЗД-41

  1.  

Коваль Анна Павлівна

ДЗД-41

  1.  

Колесник Олексій Леонідович

ДЗД-41

 

Список здобувачів вищої освіти першого(бакалаврського) рівня денної форми навчання, які захищатимуть кваліфікаційні роботи
14.06.2022 року, початок о 10.00, ауд. 518

ПІБ студента

група

  1.  

Корнійко Світлана Сергіївна

ДЗД-41

  1.  

Лафіцька Анастасія Ігорівна

ДЗД-41

  1.  

Лущай Мілана Василівна

ДЗД-41

  1.  

Несінова Дарина Владиславівна

ДЗД-41

  1.  

Панасюк Марина Вадимівна

ДЗД-41

  1.  

Помаз Ігор Олексійович

ДЗД-41

  1.  

Полуцька Юлія Миколаївна

ДЗД-41

  1.  

Руденко Анастасія Павлівна

ДЗД-41

  1.  

Сагайдак Борис Олегович

ДЗД-41

  1.  

Стельмах Крістіна Андріївна

ДЗД-41

  1.  

Фомнюк Валентина Олександрівна

ДЗД-41

  1.  

Шоєва Аліна Алліївна

ДЗД-41

  

Список здобувачів вищої освіти першого(бакалаврського) рівня денної форми навчання, які захищатимуть кваліфікаційні роботи
15.06.2022 року, початок о 10.00,
ауд.518

ПІБ студента

група

  1.  

Андріянець Андрій Віталійович

АЗД-41

  1.  

Антошин Микола Петрович

АЗД-41

  1.  

Богданова Любов Володимирівна

АЗД-41

  1.  

Бойко Еліза Костянтинівна

АЗД-41

  1.  

Ганжа Володимир Валерійович

АЗД-41

  1.  

Галабурда Калерія Олексіївна

АЗД-41

  1.  

Дубнянська Інна Ярославівна

АЗД-41

  1.  

Захлєбін Марко Ігорович

АЗД-41

  1.  

Кос В’ячеслав Віталійович

АЗД-41

  1.  

Козак Анастасія Олегівна

АЗД-41

  1.  

Литвиненко Вікторія Олександрівна

АЗД-41

 

Список здобувачів вищої освіти першого(бакалаврського) рівня денної форми навчання, які захищатимуть кваліфікаційні роботи
16.06.2022 року, початок о 10.00,
ауд.518

ПІБ студента

група

  1.  

Лящук Вікторія Юріївна

АЗД-41

  1.  

Моклазян Єлизавета Серопівна

АЗД-41

  1.  

Ніколаєва Дар’я Андріївна

АЗД-41

  1.  

Поліщук Владислава Максимівна

АЗД-41

  1.  

Плюта Анастасія Олексіївна

АЗД-41

  1.  

Савенков Тимур В’ячеславович

АЗД-41

  1.  

Славінська Олександра Олегівна

АЗД-41

  1.  

Снісар Інна Сергіївна

АЗД-41

  1.  

Сопельняк Андрій Андрійович

АЗД-41

  1.  

Фесюк Анастасія Олександрівна

АЗД-41

  1.  

Шеремет Дмитро Олександрович

АЗД-41

 

Список здобувачів вищої освіти першого(бакалаврського) рівня заочної форми навчання, які захищатимуть кваліфікаційні роботи
17.06.2022 року, початок о 10.00,
ауд.518

ПІБ студента

група

  1.  

Варимез Інна Сергіївна

ІАЗГ-51

  1.  

Денисова Катерина Олександрівна

ІАЗГ-51

  1.  

Дивульська Яна Василівна

ІАЗГ-51

  1.  

Іваненко Сніжана Володимирівна

ІАЗГ-51

  1.  

Колядюк Катерина Віталіївна

ІАЗГ-51

  1.  

КириченкоАнастасія Юріївна

ІАЗГ-51

  1.  

Литвинчук Юлія Андріївна

ІАЗГ-51

  1.  

Самолюк Людмила Анатоліївна

ІАЗГ-51

  1.  

Прехтль Яніна Олександрівна

ІАЗГ-51

  1.  

Рисович Максим Юрійович

ІАЗГ-51

  1.  

Чмут Валерій Вікторович

ІАЗГ-51

 

Список здобувачів вищої освіти першого(бакалаврського) рівня заочної форми навчання, які захищатимуть кваліфікаційні роботи
20.06.2022 року, початок о 10.00,
ауд.518

ПІБ студента

група

  1.  

Білан Яна Анатоліївна

ДЗЗ-51

  1.  

Глотовська Світлана Романівна

ДЗЗ-51

  1.  

Горбаченко Карина Сергіївна

ДЗЗ-51

  1.  

Дяченко Ірина Олександрівна

ДЗЗ-51

  1.  

Мойсеєнко Валерія Володимирівна

ДЗЗ-51

  1.  

Романська Юлія Олександрівна

ДЗЗ-51

  1.  

Сибіркіна Олена Юріївна

ДЗЗ-51

  1.  

Федорова Ірина Василівна

ДЗЗ-51

  1.  

Шульга Вікторія Володимирівна

ДЗЗ-51

 

Читайте також
Переглядів: 532