XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Графік захисту дипломних та магістерських робіт студентами кафедри Публічного управління та адміністрування

12:01, 07-06-2022

Захист проводиться в аудиторії 519

Комісія №19

Голова ДЕК: Голубь Валерія Володимирівна, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічної політики Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Секретар ДЕК:

  • Кібукевич Наталія Валентинівна, завідувач навчальної лабораторії кафедри публічного управління та адміністрування

Члени ДЕК:

  1. Петькун Світлана Михайлівна, кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування
  2. Бездрабко Валентин Василівна, доктор історичних наук, професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування
  3. Довбищенко Михайло Володимирович, доктор історичних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування
  4. Стороженко Ліна Григорівна – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління та адміністрування

 

з/п

ПІБ студента

Освітній ступінь

Навчальна група

Час підключення

17.06.2022р.

1

Бовкун Олексій Леонідович

бакалавр

ПУАД-41

10:00-10:20

2

Боярчук Катерина Володимирівна

бакалавр

ПУАД-41

10:20-10:40

3

Дідик Ксенія Валентинівна

бакалавр

ПУАД-41

10:40-11:00

4

Дмитрієва Марина Сергіївна

бакалавр

ПУАД-41

11:00-11:20

5

Дрозд Олександр Русланович

бакалавр

ПУАД-41

11:20-11:40

6

Лимар Владислав Вікторович

бакалавр

ПУАД-41

11:40-12:00

7

Нестеренко Володимир Леонідович

бакалавр

ПУАД-41

12:00-12:20

8

Осійчук Владислав Володимирович

бакалавр

ПУАД-41

12:20-12:40

9

Парфентьєв Віталій Сергійович

бакалавр

ПУАД-41

12:40-13:00

10

Перепадя Дмитро Андрійович

бакалавр

ПУАД-41

13:00-13:20

20.06.2022р.

1

Романенко Дарина Олександрівна

бакалавр

ПУАД-41

10:00-10:20

2

Романенко Карина Олександрівна

бакалавр

ПУАД-41

10:20-10:40

3

Медуниця (Саєнко) Валерія Сергіївна

бакалавр

ПУАД-41

10:40-11:00

4

Сальоний Богдан Дмитрович

бакалавр

ПУАД-41

11:00-11:20

5

Спатар Діана Володимирівна

бакалавр

ПУАД-41

11:20-11:40

6

Ткачук Марина Віталіївна

бакалавр

ПУАД-41

11:40-12:00

7

Шапран Ірина Андріївна

бакалавр

ПУАД-41

12:00-12:20

8

Шумак Олексій Сергійович

бакалавр

ПУАД-41

12:20-12:40

9

Щербатюк Антон Сергійович

бакалавр

ПУАД-41

12:40-13:00

21.06.2022р.

1

Білецький Владислав Володимирович

магістр

ПУАЗМ-71

10:00-10:20

22.06.2022р.

1

Доробалюк Владислав Олександрович

бакалавр

ПУАЗ-51

10:00-10:20

2

Дорошук Єлизар Миколайович

бакалавр

ПУАЗ-51

10:20-10:40

3

Кириченко Юлія Віталіївна

бакалавр

ПУАЗ-51

10:40-11:00

4

Кривоконь Анжеліка Ігорівна

бакалавр

ПУАЗ-51

11:00-11:20

5

Круподера Катерина Віталіївна

бакалавр

ПУАЗ-51

11:20-11:40

6

Литвиненко Вадим Миколайович

бакалавр

ПУАЗ-51

11:40-12:00

7

Маленівський Олександр Васильович

бакалавр

ПУАЗ-51

12:00-12:20

8

Углов Микола Миколайович

бакалавр

ПУАЗ-51

12:20-12:40

9

Філіпова Руслана Олександрівна

бакалавр

ПУАЗ-51

12:40-13:00

 

Читайте також
Переглядів: 504