Запрошуємо до навчання на кафедру Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем!

09:33, 08-06-2022

Після перемоги прийде час відбудовувати міста. Такі ж гарні, але вже більш високотехнологічні та комфортні. А тепер уяви, що саме ти будеш приймати безпосередню участь у розбудові SMART SITY,  SMART  HOUSE! Бути частиною команди, яка показує приклад, як треба будувати і ставить нові планки! Бути спеціалістом, який буде цінним як в Україні, так і закордоном.

Приєднуйся до кафедри Інженерії програмного забезпечення атоматизованих систем, спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.

Вчися, бери участь у крутих проектах, конкурсах, хакатонах, заводь знайомства з тими, хто хоче бути українськими Ілонами Масками.

Давай будувати майбутнє України разом!

(097) 946-08-09