Студентське життя на кафедрі публічного управління та адміністрування

11:27, 08-06-2022

З першого дня навчання студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» отримують професійні навички. Наші студенти вивчають лише профільні дисципліни. Унікальність отриманих фахових знань, навичок та компетенцій гарантує високий заробіток та динамічну кар’єру для наших випускників у майбутньому.

Процес навчання на кафедрі Публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій відрізняється інноваційними особливостями.

Навчання проходить у наших лабораторіях, оснащених сучасним обладнанням.

Кафедрою ведеться потужна підготовка студентів з іноземної мови на рівні В2. У поєднанні з інноваційними методами навчання відбуваються виїзні практичні заняття, тренінги у фаховому середовищі, професійні екскурсії.

Студенти нашої кафедри не люблять зволікати та живуть «на повні груди». Саме тому їхнє студентське життя – цікаве, неповторне, незабутнє. Наші майбутні управлінці збираються та проводять час разом за іграми та смаколиками.

Навчальний процес кафедри публічного управління та адміністрування активізує пізнавальну активність, творчий та інтелектуальний потенціал, почуття відповідальності, позитивно впливає на студентів, які відчувають свою автентичність всередині університету.

Сподіваємося, нашим майбутнім студентам також прийдеться «до смаку» наше студентське життя! Чекаємо на ВАС!