Працевлаштування студентів після закінчення курсів Erlang на кафедрі ІПЗАС

19:42, 10-06-2022

У минулому семестрі на кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем завдяки професіоналу-практику, менеджера з розвитку компанії BetInvest, Сергію Костюшкіну, який сьогодні очолює напрямок Erlang-розробки в BetInvest проводили курси з мови програмування Erlang. На курсах студенти отримували знання та навики, які вимагаються сьогодні роботодавцем.

Співпраця з роботодавцями дозволяє допомагати студентам з працевлаштуванням. Цього разу завдяки своїй наполегливості після завершення курсів роботу отримав Данило Дібрій, який залюбки залишив відгук:

“Раніше я працював мануальним тестувальником, але зрозумів, що мені хочеться кодувати, а не просто шукати баги. До війни побачив у чаті свого університету новину про те, що будуть проводитись курси з Erlang, сходив на першу лекцію і мені сподобалося. Курси були відмінні, якісних матеріалів по Erlang у мережі не так багато, так що не думаю, що зміг би вивчити мову без цих курсів. Я виконував всі завдання і з задоволенням закінчив курси. Коли вже йшла війна, я надіслав своє резюме, проходив співбесіду онлайн та отримав офер.”

Слідкуйте за нашими новинами і наступного разу не пропустіть початок набору на курси!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!