Увага! Опитування студентів ІПЗАС

11:30, 13-06-2022

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем турбується про те, щоб інтереси студентів було враховано під час виховного та навчального процесу.

Саме тому, шановні студенти, зараз у вас є можливість анонімно висловити свою думку.

У розділі «Навчальні дисципліни спеціальності Інформаційні системи та технології» ви можете ознайомитись із силабусами (робочими програмами) усіх навчальних дисциплін спеціальності з розподілом на теми.

Нам надзвичайно важлива ваша думка щодо оновлення змісту навчальних дисциплін: можливо щось ви хотіли б змінити у дисциплінах чи додати нові, яких, ви вважаєте, потребує програма.

Також хотіли б отримати відповідь на кілька питань щодо організаційного та виховного процесу в університеті.

Будь ласка, пройдіть опитування за наступними посиланнями:

Дякуємо за зворотній зв`язок!