Переваги та новітні шляхи навчання на кафедрі менеджменту

16:41, 17-06-2022

Менеджмент – це сукупність функцій, орієнтованих на ефективне використання людських, матеріальних та фінансових ресурсів із метою досягнення цілей організації. Сучасні менеджери мають вміти досягати цілі підприємства завдяки якісному плануванню, організації, керуванню та контролю. Такі навички  можливо отримати за допомоги якісної спеціальної та професійно-галузевої підготовки, яку отримують  студенти спеціальності 073 «Менеджмент».

Основними перевагами навчання на кафедрі менеджменту є нова інноваційна освітня модель, особливостями якої є підвищення якості освіти і набуття нашими випускниками кваліфікованих конкурентних переваг на ринку праці через переосмислення традиційних форм, методів і змісту навчання, а саме: поглиблення практичної складової та гнучкість навчальних траєкторій за для досягнення відповідних загальних та професійних компетентностей. Вже з першого курсу студент отримує практичні уміння та навички відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення, а посилення вимог до мовної підготовки допомагає здобути рівень знань В2 англійської мови.

Теоретична підготовка проводиться враховуючи останні досягнення науки і розвиток технологій на основі поєднання знань з менеджменту, економічної безпеки та фінансового менеджменту з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі із широким застосуванням сучасних ІТ-технологій та інструментарію. На кафедрі працюють представники компаній, які навчають студентів як носії практичних знань, а 90% науково-педагогічних працівників мають науковий ступінь.

Кафедра менеджменту заключає договори про співпрацю з компаніями, які працюють по спеціальності підготовки кафедри. Також виробнича практика проводиться в компаніях-партнерах. Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з партнерами оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників для працевлаштування. Проведення практичних занять проводяться у навчальній лабораторії «Мультиспектральний бізнес-тренажер «ІТ-Менеджер», яка укомплектована сучасним інформаційно-технічним обладнанням. Студенти кафедри мають можливість протягом навчання отримати сертифікати «Парус»; «Медок»; і «1С-Підприємницто» від компанії-партнера кафедри. Наявність сертифікату надає студентам отримання першочергового, високооплачуваного робочого місця при працевлаштуванні по закінченню навчання.

Готові творити своє майбутнє у менеджменті? Тоді запрошуємо приєднатися випускників шкіл та коледжів, бакалаврів на навчання до Державного університету телекомунікацій на спеціальність 073 «Менеджмент»!