Як почати спочатку? Як розпочати важливі справи в умовах військового стану?

10:19, 21-06-2022

Події нашого часу впливають на всі сфери життя: професійне життя, ментальне здоров'я, стосунки та інше.

Для багатьох життя зупинилось, ніби натиснули на паузу. Тому поговоримо про те, як розпочати важливі справи в умовах військового стану.

1. Складіть приблизний план вашої діяльності; який результат ви очікуєте та який алгоритм дій можливо необхідно виконати для досягнення ваших цілей. Не ускладнюйте цей процес. Зберігайте свої зусилля та ресурс.
  2. Не бійтесь просити про допомогу. Часом це буває складно, адже хочется бути самостійним та вирішувати все без втручання інших. Проте це важлива навичка, тому не бійтесь запитати або уточнити, оскільки це допоможе Вам та полегшить шлях досягнення мети.
  3. Важливу роль також відіграє віра в себе та свої цілі. У подібних ситуаціях надзвичайно важливо підтримувати себе, згадувати позитивний досвід в минулому. І, звісно, якщо у вас є група підтримки (родина, друзі, кохані і тд) - ви щасливчик.
  4. Знайдіть компанію однодумців. Навіть невеличка компанія, яка вам відгукується та підтримує ваші цінності та ідеї буде підвищувати вашу мотивацію та надихати на досягнення результатів.
  5. Якщо це стосується роботи та заробітку, думайте не тільки про грощі та фінансову сторону, а ще й про сенс вашої діяльності.

Адамюк Діана Сергіївна
Провідний психолог