Сертифікація студентів кафедри ІПЗАС

16:50, 21-06-2022

В Державному університеті телекомунікацій уже не один рік діє Академія Cisco, завдяки якій наші студенти мають можливість безкоштовно проходити курси та отримувати сертифікати.

Студенти задають питання - для чого мені сертифікати? Сертифікат - підтвердження вашої кваліфікації! Зазвичай ІТ-фахівці під час пошуку роботи розміщують свої анкети у LinkedIn. LinkedIn — соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів. У LinkedIn зареєстровано понад 774 мільйонів користувачів, що представляють 150 галузей бізнесу з 200 країн.

Задля підтвердження своєї кваліфікації та щоб на ваше резюме звернули увагу роботодавці, доцільно додавати свої сертифікати або вказувати курси, які ви пройшли:

Тому рекомендуємо уже зараз піклуватися про наявність сертифікатів, щоб під час пошуку роботи вам було легше.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем надає своїм студентам під час вивчення дисциплін отримувати сертифікати як підтвердження проходження курсу. До прикладу, цьогоріч 45 студентів 126 спеціальності отримали сертифікати з курсу “Programming Essentials in C++” (в рамках дисципліни “Програмування С++”) та ще 10 з курсу “IoT Fundamentals: Big Data & Analytics” (в рамках дисципліни “Машинне навчання та обробка даних в ІоТ”).

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!