12:36, 23-06-2022

Вітаємо з успішним захистом!

Реалії сьогодення вимагають від студенства зібраності, впевненості у своїх діях, а головне віри у майбутнє України! Тиждень захистів кваліфікаційних дипломних проєктів студентами  денної та заочної форми навчання кафедри Інженерії програмного забезпеченн пройшов як один день.  Різноманітність тем, демонстрація працюючого програмного забезпечення та відповіді на питання членів державної екзаменаційної комісії вже позаду.

Колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення вітає бакалаврів та магістрів з успішним захистом своїх досліджень. Бажаємо не зупинятись на досягнутому, професійних звершень, високої оплати Вашої праці, мирного неба і сімейного затишку. Дякуємо за плідну співпрацю!

Запрошуємо бакалаврів до магістратури на денну та заочну форму навчання за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення!

Успіхів та нових перемог!