Захист кваліфікаційних бакалаврських робіт на кафедрі публічного управління та адміністрування

12:07, 24-06-2022

Протягом цього тижня на кафедрі публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту захисту інформації відбувався захист кваліфікаційних робіт студентів денної та заочної форм навчання на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Захист кваліфікаційних робіт проводила фахова комісія у складі: голова комісії – Голубь Валерія Володимирівна, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри парламентаризму Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка; заступник голови комісії – Петькун Світлана Михайлівна, кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування; члени комісії: Бездрабко Валентина Василівна, доктор історичних наук, професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування, Довбищенко Михайло Володимирович, доктор історичних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування, Стороженко Ліна Григорівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління та адміністрування та секретар комісії - Кібукевич Наталія Валентинівна, завідувач навчальної лабораторії кафедри публічного управління та адміністрування.

Тематика наукових робіт була вкрай актуальною та відповідала сучасним реаліям. Комісія відзначила високий професійному рівень підготовки бакалаврів. Усі випускники гідно представили свої роботи, впевнено відповідали на запитання членів комісії.

Захист кваліфікаційних досліджень – це останній вирішальний крок перед початком професійної діяльності. Після вступу до університету це, мабуть, один із самих хвилюючих і відповідальних моментів за весь період навчання.

Кафедра публічного управління та адміністрування вітає випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажає їм успіхів у реалізації всіх планів та здійснення найзаповітніших життєвих мрій!

Мотивованих бакалаврів чекаємо в магістратурі, де вони продовжать навчання за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування»!